0 0
0
 
Ky artikull ka skaduar!

Zhvillohen kurse kercime latine

08 Tet 13 Vendndodhja: TiranĂ«
Zumba

 

ZUMBA Tirana zhvillon kurse kercime latine dhe ZUMBA dhe 3 qendra te ndryshme duke qene me afer jush. Kompleksi DINAMO , Stacioni i Trenit dhe te Medreseja.

ZUMBA Tirana 1 ndodhet ne hyrje te kompleksit DINAMO! Qendra ndodhet te vila e kuqe me murin ngjyre roze ngjitur me pallatin e madh e verdhe me jeshile anash fushave te Kompleksit, vila perballe bar restorant THE HOME!!


Marketing
register
Artikujt e fundit në portal
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: elami
ikub #:
 0 1310080126

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as