Zhvillohen kurse kercime latine
ikub#: 1310080126

 

ZUMBA Tirana zhvillon kurse kercime latine dhe ZUMBA dhe 3 qendra te ndryshme duke qene me afer jush. Kompleksi DINAMO , Stacioni i Trenit dhe te Medreseja.

ZUMBA Tirana 1 ndodhet ne hyrje te kompleksit DINAMO! Qendra ndodhet te vila e kuqe me murin ngjyre roze ngjitur me pallatin e madh e verdhe me jeshile anash fushave te Kompleksit, vila perballe bar restorant THE HOME!!


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
7,500 LEK
40,000 LEK
Shfleto artikuj te tjere per: KURSE KERCIMI TIRANE
Postuar nga: elami
ikub #:
1310080126
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved