marketkonekt
0 0
2
 

Shes qen Pit Bull

31 Gsh 09 Vendndodhja: Ulqin
Shes qen Pit Bull

Shes qen pit bull femer e cila me 20 gusht i ka mbushur 2 vjet. E vakcinuar e rivakcinuar, vakcina kunder terbimit, disa her e pastruar prej paraziteve te mbrendshem dhe te jashtem, e qete , e mesuar me njerez (familjare)shoqerohet me qen tjere. Eshte pit bull RED NOSE (me hund te kuqe )ngjyren e ka brown me nje fleke te bardh ne krahrore, babai vjen nga linja e njohur SNOOTY kurse e ema vjen nga linja NEBLED. cmimi 200 euro. kontakt ne tel : 0038269278838 Mali i Zi - Ulqin e-mail: lonimucaj@hotmail.com


Marketing
albagameTë Sponsorizuara
Bejeni ju dhuraten me te bukur kete vit!
Si gjithmone ne sezone festash, Vassi Studio vjen me nje game te paperseritshme sherbimesh...

Artikujt e fundit në portal
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
 2
51724

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
argjenti
Para 26 muajsh  
  
Postoje si njfotim qe te lexohet nga te gjithe
     
elvis
Para 26 muajsh  
  
Kam per te shitur dhjete qen pitbulla
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan