Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Shes qen Pit Bull
31 Gsh 09 Vendndodhja: Ulqin
 
2
0
0
Shes qen Pit Bull

Shes qen pit bull femer e cila me 20 gusht i ka mbushur 2 vjet. E vakcinuar e rivakcinuar, vakcina kunder terbimit, disa her e pastruar prej paraziteve te mbrendshem dhe te jashtem, e qete , e mesuar me njerez (familjare)shoqerohet me qen tjere. Eshte pit bull RED NOSE (me hund te kuqe )ngjyren e ka brown me nje fleke te bardh ne krahrore, babai vjen nga linja e njohur SNOOTY kurse e ema vjen nga linja NEBLED. cmimi 200 euro. kontakt ne tel : 0038269278838 Mali i Zi - Ulqin e-mail: lonimucaj@hotmail.com   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
argjenti
Para 35 muajsh  
  
Postoje si njfotim qe te lexohet nga te gjithe
 
elvis
Para 35 muajsh  
  
Kam per te shitur dhjete qen pitbulla
 


Njoftime te sponsorizuara
Punaime
Ofrohet vend pune Autista per la sede di Durazzo
Durrës
Deri: 04/09/2015
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Qarku Tirane
Deri: 18/05/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Shitese
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Qarku Tirane
Deri: 16/06/2016
Makina
Shitet Alfa Romeo 156
Viti i prodhimit 2005.
2005
3000 €
Tiranë
Punaime
Operator Telefonik per Sherbim Klienti (Inbound)
Tiranë
Deri: 30/05/2016
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Operatore ne gjuhen italiane
Qarku Tirane
Deri: 01/10/2015
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Makina
Shitet Audi A4 S Line
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
Tiranë
Makina
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
Tiranë
Punaime
Punësim dhe konsulencë emigracioni në Kanada - Vela H. R. Consulting® dhe RCIC...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Punaime
Kërkojmë të punësojmë infermier/e për spitalet kryesorë në Dubai, Abu Dhabi dhe...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Prona
Shitet vile 2 kateshe, 380 m2
380m²
150000€
Lagjia 17, Durres
Punaime
Kerkohen Perfaqesuese Shitjesh
Tiranë
Deri: 19/09/2015
Makina
Shitet motorr Chopper Suzuki Intruder + Aksesore
Motorri eshte me letra te paguara dhe ne gjendje perfekte.
2000
3800 €
Durrës
Prona
Shitet Apartament 2+1+BLK Kati 7, 87 m²
87m²
900€
Tirane
Punaime
Ofrohet vend pune: Drejtor/e Finance
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Punaime
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI STAFF of HOTEL's / RESTAURANT's / PUB, CLUB's &...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Punaime
Ofrohet vend pune: Waiter (Kamarier)
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Njoftime te tjera
Qendra e Studimit dhe Edukimit Passhkollor “CARL ROGERS”
Tirane
Sherbime
Prona
Okazion! Shitet apartament 2+1,
93m²
460€
Tirane
Makina
Shitet motorr Yamaha 300 cc
Motorri eshte ne gjendje shume te mire.
2005
1700 €
Tiranë
Punaime
Ofrohet vend pune Kamarier
Tiranë
Deri: 28/09/2015
Makina
Shitet minibus Renault Trafik 8+1
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2004
5500 €
Tiranë
Njoftime te tjera
Shitet linje prodhimi artikull konsumi ne fushen e ndertimit
31/08/2015
Per Shitje
Prona
Shitet lokal perballe Fakultetit Juridik
65m²
3000€
Tirane
Punaime
Ofrohet vend pune operator telefonik
Tiranë
Deri: 02/09/2016
Prona
Shitet dyqan 35 m2
35m²
3000€
Tirane
Prona
Shitet biznesi i nje Autoshkolle
0m²
5000€
Tirane
Punaime
GREEN Market ofron vend pune punonjese marketi
Tiranë
Deri: 24/09/2015
Njoftime te tjera
Kurse per gjuhet e huaja dhe lendet shkencore
Tirane
Sherbime
Makina
Shitet Opel Corsa 1.4 benzine
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
1998
1500 €
Tiranë
Prona
Shitet apartament 140 m2, te kopshti Botanik
140m²
125000€
Tirane
Prona
Jepet me Qera Magazine Kati 1, 1.800 m²
1800m²
1400€
Shkozet
Prona
Shitet ambient ne Rr. Mysylm Shyri
310m²
1000€
Tirane
Makina
Shitet makine Range Rover Vogue
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2002
12000 €
Qarku Tirane
Makina
Shitet makina BMW X5
Makina eshte ne gjendje shume te mire, me kambio manuale.
2002
6000 €
Tiranë
Makina
Shitet makine Fiat Punto 1.2
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2002
1600 €
Tiranë
Makina
Shitet Motorr BMW GS 1200
Motorri eshte ne gjendje shume te mire.
2012
8500 €
Tiranë
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,555)

Prona (23,391)

Makina (16,498)

Evente.al (4,242)

Te tjera (21,283)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
51724


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu