marketkonekt
0 0
5
 

Shtepia Botuese Shtypshkronja Morava fitues i tenderit "Shtypja dhe shperndarja e gazetes Mesuesi"

16 Sht 09 Vendndodhja: Tiranë
Shtepia Botuese Shtypshkronja Morava fitues i tenderit "Shtypja dhe shperndarja e gazetes Mesuesi"
Fituesi: Shtepia Botuese Shtypshkronja Morava, LAPRAKE
Autoriteti Kontraktues: Ministria e Arsimit dhe Shkences, Ministria e Arsimit dhe Shkences
Adresa e aplikimit: Ministria e Arsimit dhe Shkences
Tipi: Request for Proposals
Fondi Limit: 1520719.00 Shtepia Botuese Shtypshkronja Morava
Kohezgjatja: 10
Date e mbylljes: 23 Jul 2009
Numri i References: REF-21676-07-07-2009

Marketing
albagameTë Sponsorizuara
A&A Security Survey
Kasafortat tona jane te garantuara me certifikata te cilesise se larte, duke vene ne dispozicion te bleresve, kualitet dhe cilesi absolute.
Arjezi Travel & TOURS
"Arjezi Travel Tours" është një Agjensi me eksperiencë të re në fushën e turizmit. Ju shërbejmë Paketa Turistike, BILETA AVIONI, TRAGETI, AUTOBUSI, SIGURACIONE brënda dhe jashtë vendit. Përfitoni nga ofertat speciale te Agjensisë ë. Ne jemi të duhurit ër pushimet tuaja. Good day from Arjezi

Artikujt e fundit në portal
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: anonim
ikub #:
 5
53347

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
xhemal balla
Para 50 ditesh  
  
julutem me ndihmoni me planet e gjuhes klasa e 3
+2     
xhemal bslls
Para 50 ditesh  
  
ju lutem me ndihmni me planet mesimre juhe klasa e 3
-1     
ridvan
Para 25 muajsh  
  
planet e lendes biologji.kl.6.7.8.9
+3     
daniel
Para 38 muajsh  
  
sad
     
krisilda
Para 38 muajsh  
  
prsh ju lutem me ndihmoni me planet mesimore te klasave 7 8 9 lenda edukim muzikor... flm
+4     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan