0 0
0
 

Shitet hekur me avull

18 Sht 09 Vendndodhja: TiranĂ«
Shitet hekur me avull

Hekur me avull, kaldaje industriale, pistolete pastrami, tavoline hekurosje, aspirim dhe ngrohje. Shume pak i perdorur.


Cmimi: 1.300 Euro, i diskutueshem.


Nr. Kontakti: 04 222 64 33.

 


Marketing
register
Artikujt e fundit në portal
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
 0
53512

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as