0 0
 

Shitet hekur me avull

18 Sht 09 Vendndodhja: TiranĂ«
Shitet hekur me avull

Hekur me avull, kaldaje industriale, pistolete pastrami, tavoline hekurosje, aspirim dhe ngrohje. Shume pak i perdorur.


Cmimi: 1.300 Euro, i diskutueshem.


Nr. Kontakti: 04 222 64 33.

 


Marketing
ebuy
Artikujt e fundit në portal
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
53512


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300