Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Shes Qen haski 1 vjec e gjysem
25 Sht 09 Vendndodhja: Tiranë
 
0
0
Shes Qen haski 1 vjec e gjysem
Shes Qen haski i ardhur nga italia. Sy kafe me nuanca portokalli tek bishti dhe goja.Eshte femer.1vjec e gjysem. I vaksinuar.


Cmimi 120000 leke te vjetra

Cel: 067 21 12 206.Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
54149

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet