OMEGA fitues i tenderit ""Mirmbajtje objektesh per hidrovoret(ças,plazh)dhe magazine qendrore""
ikub#: 54769
Fituesi: OMEGA, "DAUT BORIÇI" (L. Q.STAFA)
Autoriteti Kontraktues: Bordi i Kullimit Shkoder, Bordi i Kullimit Shkoder
Adresa e aplikimit: Bordi i Kullimit Shkoder
Tipi: Request for Proposals
Fondi Limit: 1260000.00 OMEGA
Kohezgjatja: 10
Date e mbylljes: 17 Sep 2009
Numri i References: REF-24443-09-03-2009

loading...


NJOFTIMET E FUNDIT

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: anonim
ikub #:
54769
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved