marketkonekt
0 0
5
 

Shiten Bokse DJ

02 Tet 09 Vendndodhja: Tiranë
Shiten Bokse DJ

Shiten 2 bokse DJ te markes Epton 500W (te perdorur). Cmimi: 200$. gjithashtu shitet dhe 1 mixer LEM me 10 kanale audio dhe me 2 mikrofona Cmimi: 200$.
Te interesuarit te kontaktojne:

Cel: 0692676630
E-mail: djonyoxmc@live.co.uk

 

 


Marketing
albagameTë Sponsorizuara
A&A Security Survey
Kasafortat tona jane te garantuara me certifikata te cilesise se larte, duke vene ne dispozicion te bleresve, kualitet dhe cilesi absolute.
Arjezi Travel & TOURS
"Arjezi Travel Tours" është një Agjensi me eksperiencë të re në fushën e turizmit. Ju shërbejmë Paketa Turistike, BILETA AVIONI, TRAGETI, AUTOBUSI, SIGURACIONE brënda dhe jashtë vendit. Përfitoni nga ofertat speciale te Agjensisë ë. Ne jemi të duhurit ër pushimet tuaja. Good day from Arjezi
Cmime konkuruese dhe Cilesi maksimale
Vetem ne shtypshkronjen VASSI, nga 1996.

Artikujt e fundit në portal
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
 5
54788

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Alban Cenga
Para 35 muajsh  
  
VEN NAJ FOTO TI SHOFIM O NJISH SE TI BIJ LEKT ME WN QE NESER
     
edi
Para 36 muajsh  
  
po verini ndonje foto...ti shohim
     
edi
Para 36 muajsh  
  
po verini nje foto ti shohim....
     
kristi
Para 40 muajsh  
  
pershendetje. mesa po shof cmimi eshte shume i mir po nxirrri ne foto dhe nxiri
     
visi
Para 43 muajsh  
  
sa jane perdorur
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan