Shiten Bokse DJ
ikub#: 54788

Shiten 2 bokse DJ te markes Epton 500W (te perdorur). Cmimi: 200$. gjithashtu shitet dhe 1 mixer LEM me 10 kanale audio dhe me 2 mikrofona Cmimi: 200$.
Te interesuarit te kontaktojne:

Cel: 0692676630
E-mail: djonyoxmc@live.co.uk

 

 


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
40.000 LEK

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
54788
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved