Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Shiten Bokse DJ
02 Tet 09 Vendndodhja: Tiranë
 
5
0
0
Shiten Bokse DJ

Shiten 2 bokse DJ te markes Epton 500W (te perdorur). Cmimi: 200$. gjithashtu shitet dhe 1 mixer LEM me 10 kanale audio dhe me 2 mikrofona Cmimi: 200$.
Te interesuarit te kontaktojne:

Cel: 0692676630
E-mail: djonyoxmc@live.co.uk

 

    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Alban Cenga
Para 44 muajsh  
  
VEN NAJ FOTO TI SHOFIM O NJISH SE TI BIJ LEKT ME WN QE NESER
 
edi
Para 46 muajsh  
  
po verini ndonje foto...ti shohim
 
edi
Para 46 muajsh  
  
po verini nje foto ti shohim....
 
kristi
Para 49 muajsh  
  
pershendetje. mesa po shof cmimi eshte shume i mir po nxirrri ne foto dhe nxiri
 
visi
Para 53 muajsh  
  
sa jane perdorur
 


Njoftime te sponsorizuara
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Qarku Tirane
Deri: 18/05/2016
Evente.al
Startup Grind Summer Party
Tirane Business Park
30/07 - 30/07
Punaime
Ofrohet vend pune IT Help Desk
Tiranë
Deri: 04/08/2015
Punaime
Ofrohet vend pune Business Analyst
Qarku Tirane
Deri: 10/08/2015
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Qarku Tirane
Deri: 16/06/2016
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Punaime
Consulenti telefonici assicurativi
Tiranë
Deri: 30/07/2015
Makina
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
e papercaktuar
Makina
Shitet Audi A4 S Line
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
e papercaktuar
Punaime
Kerkohen operatore telefonike
Tiranë
Deri: 08/05/2016
Punaime
Cerchiamo Operatori
Qarku Tirane
Deri: 13/08/2015
Prona
Shitet Dyqan, 60 m²
60m²
1300€
Rr "Llazi Miho", Kombinat
Punaime
Ofrohet vend pune operatore profesionale
Tiranë
Deri: 28/08/2015
Prona
Shitet 1+1, 73m2 ( Unaza e re )
73m²
550€
Prona
Shitet dyqan, 48m2 ( Unaza e re )
48m²
150000€
Prona
Shitet dyqan, 80m2 ( Unaza e re )
80m²
1500€
Makina
Shitet Motoskaf Sea Doo
Motoskafi eshte ne gjendje shume te mire me dokumenta te prera per nje vit.
8000 €
Vlorë
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,253)

Prona (22,738)

Makina (16,154)

Evente.al (3,945)

Te tjera (20,979)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
54788


Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan