Ky artikull ka skaduar!
Shitet Pushke Gjuetie
29 Tet 09 Vendndodhja: Tiranë
 
3
0
0
Shitet Pushke Gjuetie

Shitet Pushke Gjuetie, e markes Diana, gjermane, e paperdorur, sherben per gjueti dhe lojra me puel dhe arme, me dulbi, kellef dhe vaj pastrimi.


Cmimi: 250 Euro.


Cel: 067 29 68 808.   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
valon idrizi
Para 43 muajsh  
  
jam valon idrizi nga fshati zheger e komunes se gjilanit,ja i interesuar me ble pushke gjuetije...qe nr telit...se un spe di as ku jeton ti... +37744838449,me lajmro ne ket numer...se sa dhe si eshte puna...
 
xxdober
Para 47 muajsh  
  
o kar 250 euro ta boft zoti harom se 100 euro bon ajo pushka n dyqan. ajo esht me ajer as me barut jo perfitusa
 
fehmi
Para 52 muajsh  
  
a munden mu taku ne kosove une e kisha ble nje arme gjuetie .flm.kthema pergjigjjen.
 


Njoftime te sponsorizuara
Evente.al
40 kryetarët që kanë drejtuar Tiranën
Muzeu Historik Kombetar
25/06 - 02/07
Punaime
Mundesi formimi dhe punesimi
Tiranë
Deri: 17/07/2015
Punaime
Kerkohen operatore telefonike
Tiranë
Deri: 08/05/2016
Punaime
Kerkohet Recepsioniste
Elbasan
Deri: 30/07/2015
Evente.al
Ted 2
Kinema Imperial
25/06 - 15/07
Evente.al
Pool Party @Lollipop Summer Club
Lollipop Summer Club
09/07 - 10/07
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,047)

Prona (22,217)

Makina (15,986)

Evente.al (3,691)

Te tjera (20,791)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
57486


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan


Reklame
Digitalb