Shitet Pushke Gjuetie
ikub#: 57486

Shitet Pushke Gjuetie, e markes Diana, gjermane, e paperdorur, sherben per gjueti dhe lojra me puel dhe arme, me dulbi, kellef dhe vaj pastrimi.


Cmimi: 250 Euro.


Cel: 067 29 68 808.


NJOFTIMET E FUNDIT
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
57486
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved