0 0
6
 

AGJENCI ORGANIZIMI DHE PLANIFIKIMI EVENTESH (DASMA,DITELINDJE PER TE RRITUR DHE FEMIJE,FESTA TE NDRY

02 Nën 09 Vendndodhja: Tiranë
AGJENCI ORGANIZIMI DHE PLANIFIKIMI EVENTESH (DASMA,DITELINDJE PER TE RRITUR DHE FEMIJE,FESTA TE NDRY

Ne agjensine tone do te gjeni cdo gje qe festat tuaja te behen te paharrueshme. Agjensia jone ofrone:

1)ORGANIZIM DASMASH •Ne zoterojme gjithcka qe nevojitet per te bere nje dasem te mbetet ne mendjen tuaj sepse kuptojme se c’domethenie ka per ju… =>Ne ofrojme: Perzgjedhjen e lokalit Kokteilin (Recepsionin) Konfirmimin e pjesmarresve Organizim dhe menaxhim gjate mbremjes Dekorim ambjenti Fustanin e nuses Fustane per te ftuarit Qender estetike Makina me qera Dekorim makine Buqeten e nuses dhe lulen e dhendrit Torten Konfeta Dhurata per te ftuarit Elemente te ndryshem spektakolare Orkester DJ Fotograf,Kameraman Dhe shume sherbime te tjera...

2)FESTA ME RASTIN E FEJESES Perzgjedhjen e Barit/Restorantit etj Dekorim Sherbim Katering Torten e ciftit Dhe shume sherbime te tjera...

3)EVENTE PER KOORPORATA Organizim seminaresh Arredimin e sallave Sherbim Katering Disponojme te gjitha mjetet e nevojshme per mbarevajtejen e aktivitetit tuaj Dhe shume sherbime te tjera...

4)FESTA TE NDRYSHME DHE FESTA DITELINDJESH Perzgjedhjen e Barit/Restorantit etj Dekorim Sherbim Katering Party ne pishine si dhe lojra te ndryshme,etj Elemente te ndryshem spektakolare Detaje te vecanta,etj DJ,Orkeser,Karaoke Dhe shume sherbime te tjera...

5)FESTA TE NDRYSHME PER FEMIJE DHE FESTA DITELINDJESH Perzgjedhjen e Barit/Restorantit,etj Dekor Sherbim Katering Elemente te ndryshem spektakolare Pranine e personazheve me te dashur per FEMIJE/cirkun e tiranes Lojra pa fund,etj Dhe shume sherbime te tjera... DHE SHUME EVENTE TE TJERA, PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI ME NE!

 

 


Marketing
register
Artikujt e fundit në portal
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
 6
57739

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
xhuliana
Para 8 muajsh  
  
Pershendetje!jam e interesuar per nje organizim dasme ,doja te dija kosto e sherbimeve te tuaja me 150 te ftuar .....faleminderit
     
Dorina
Para 15 muajsh  
  
Pershendetje! Ju lutem te me dergoni listen e kostove te sherbimeve tuaja per sa i perket nje dasme me rreth 70 te ftuar.Ju faleminderit
     
ledi
Para 17 muajsh  
  
Jam e interesuar per org workshop. Mund te me kontaktoni. Flm
     
Klodi
Para 24 muajsh  
  
Jam e interesuar x 1 organizim dasme.Mund te me informoni x me shume.
     
Aviola
Para 27 muajsh  
  
Jam e interesuar per sherbimin qe ju ofroni. Mund te me informoni me shume rreth tij?
     
arfi
Para 47 muajsh  
  
per nje organizim te fejeses nga angjencioni juaj sa mund te jet qmimi per nje organizim te till?
+1     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan