Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
AGJENCI ORGANIZIMI DHE PLANIFIKIMI EVENTESH (DASMA,DITELINDJE PER TE RRITUR DHE FEMIJE,FESTA TE NDRY
02 Nën 09 Vendndodhja: Tiranë
 
6
0
0
AGJENCI ORGANIZIMI DHE PLANIFIKIMI EVENTESH (DASMA,DITELINDJE PER TE RRITUR DHE FEMIJE,FESTA TE NDRY

Ne agjensine tone do te gjeni cdo gje qe festat tuaja te behen te paharrueshme. Agjensia jone ofrone:

1)ORGANIZIM DASMASH •Ne zoterojme gjithcka qe nevojitet per te bere nje dasem te mbetet ne mendjen tuaj sepse kuptojme se c’domethenie ka per ju… =>Ne ofrojme: Perzgjedhjen e lokalit Kokteilin (Recepsionin) Konfirmimin e pjesmarresve Organizim dhe menaxhim gjate mbremjes Dekorim ambjenti Fustanin e nuses Fustane per te ftuarit Qender estetike Makina me qera Dekorim makine Buqeten e nuses dhe lulen e dhendrit Torten Konfeta Dhurata per te ftuarit Elemente te ndryshem spektakolare Orkester DJ Fotograf,Kameraman Dhe shume sherbime te tjera...

2)FESTA ME RASTIN E FEJESES Perzgjedhjen e Barit/Restorantit etj Dekorim Sherbim Katering Torten e ciftit Dhe shume sherbime te tjera...

3)EVENTE PER KOORPORATA Organizim seminaresh Arredimin e sallave Sherbim Katering Disponojme te gjitha mjetet e nevojshme per mbarevajtejen e aktivitetit tuaj Dhe shume sherbime te tjera...

4)FESTA TE NDRYSHME DHE FESTA DITELINDJESH Perzgjedhjen e Barit/Restorantit etj Dekorim Sherbim Katering Party ne pishine si dhe lojra te ndryshme,etj Elemente te ndryshem spektakolare Detaje te vecanta,etj DJ,Orkeser,Karaoke Dhe shume sherbime te tjera...

5)FESTA TE NDRYSHME PER FEMIJE DHE FESTA DITELINDJESH Perzgjedhjen e Barit/Restorantit,etj Dekor Sherbim Katering Elemente te ndryshem spektakolare Pranine e personazheve me te dashur per FEMIJE/cirkun e tiranes Lojra pa fund,etj Dhe shume sherbime te tjera... DHE SHUME EVENTE TE TJERA, PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI ME NE!

 

    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
xhuliana
Para 15 muajsh  
  
Pershendetje!jam e interesuar per nje organizim dasme ,doja te dija kosto e sherbimeve te tuaja me 150 te ftuar .....faleminderit
 
Dorina
Para 22 muajsh  
  
Pershendetje! Ju lutem te me dergoni listen e kostove te sherbimeve tuaja per sa i perket nje dasme me rreth 70 te ftuar.Ju faleminderit
 
ledi
Para 24 muajsh  
  
Jam e interesuar per org workshop. Mund te me kontaktoni. Flm
 
Klodi
Para 31 muajsh  
  
Jam e interesuar x 1 organizim dasme.Mund te me informoni x me shume.
 
Aviola
Para 34 muajsh  
  
Jam e interesuar per sherbimin qe ju ofroni. Mund te me informoni me shume rreth tij?
 
arfi
Para 54 muajsh  
  
per nje organizim te fejeses nga angjencioni juaj sa mund te jet qmimi per nje organizim te till?
 


Njoftime te sponsorizuara
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Qarku Tirane
Deri: 18/05/2016
Punaime
Operator Telefonik per Sherbim Klienti (Inbound)
Tiranë
Deri: 30/05/2016
Makina
Shitet Audi A4 S Line
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
e papercaktuar
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Qarku Tirane
Deri: 16/06/2016
Makina
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
e papercaktuar
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Shitese
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Prona
Jepet me qira Magazine Industriale dhe Truall
4200m²
3500€
Prush, Vaqarr
Makina
Shitet Alfa Romeo 156
Viti i prodhimit 2005
2005
3000 €
e papercaktuar
Punaime
NEWBIZ CALL CENTER RICERCA OPERATORI + TEAM LEADER
Tiranë
Deri: 05/10/2015
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Autista per la sede di Durazzo
Durrës
Deri: 04/09/2015
Makina
Shitet motorr Chopper Suzuki Intruder + Kostum dimri + 2 kokore + aksesore...
Motorri eshte me letra te paguara dhe ne gjendje perfekte.
2000
3800 €
Durrës
Prona
Shitet Apartament 2+1+BLK Kati 7, 87 m²
87m²
900€
Tirane
Prona
Shitet vile 2 kateshe, 380 m2
380m²
150000€
Lagjia 17, Durres
Punaime
Kerkohen Perfaqesuese Shitjesh
Tiranë
Deri: 19/09/2015
Punaime
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI STAFF of HOTEL's / RESTAURANT's / PUB, CLUB's &...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Makina
Shitet Motoskaf Sea Doo
Motoskafi eshte ne gjendje shume te mire me dokumenta te prera per nje vit.
8000 €
Vlorë
Punaime
Ofrohet vend pune: Drejtor/e Finance
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Punaime
Kërkojmë të punësojmë infermier/e për spitalet kryesorë në Dubai, Abu Dhabi dhe...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Punaime
Ofrohet vend pune: Waiter (Kamarier)
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Punaime
Punësim dhe konsulencë emigracioni në Kanada - Vela H. R. Consulting® dhe RCIC...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Prona
Shitet ambient ne Rr. Mysylm Shyri
310m²
1000€
Tirane
Njoftime te tjera
Kurse per gjuhet e huaja dhe lendet shkencore
Tirane
Sherbime
Prona
Jepet me Qera Magazine Kati 1, 1.800 m²
1800m²
1400€
Shkozet
Makina
Shitet BMW X6 350 x driver
Makina eshte ne gjendje shume te mire me 150000 km te bera.
2009
36000 €
Tiranë
Punaime
GREEN Market ofron vend pune punonjese marketi
Tiranë
Deri: 24/09/2015
Prona
Shitet apartament 140 m2, te kopshti Botanik
140m²
125000€
Tirane
Makina
Shitet makine Opel Corsa
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
1998
1500 €
Tiranë
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,490)

Prona (23,202)

Makina (16,448)

Evente.al (4,170)

Te tjera (21,196)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
57739


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu