Shesim paisje per kuzhina restorante bar piceri etj
ikub#: 58168

Shesim paisje te ndryshme per kuzhina, restorante piceri, supermerkato etj. Paisje te reja e te perdorura, mund ti shihni dhe ne www.merapaisje.com


Per me shume informacion mund te kontaktoni nepermjet email: info@merapaisje.com


Cel:  00355 68 20 19 199 (Shqiperi)


Cel: 0039 32 82 77 41 38. (Itali).


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
7.500 LEK
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
58168
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved