Klinika Diplomat kerkon te punsoje: Mjek/ -e Laborator Klinik Biokimik
ikub#: 62306

Klinika Diplomat kerkon te punsoje:

-Mjek /e E Laboratorit klinik-Biokimik

-Me eksperience pune mbi 5 vjet

-Te kete punuar me aparatuart teknologjike se fundi

-Te jete e afte per te punuar ne grup

LABORANT REUTGENI

-T ekete mbaruar arsimin perkates si dhe te kete eksperience pune

Tel: 04 2 238 088

Mob: 0686010129


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
7.500 LEK
40.000 LEK
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: honkyponky
ikub #:
62306
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved