0 0
 

Klinika Diplomat kerkon te punsoje: Mjek/ -e Laborator Klinik Biokimik

11 Jan 10 Vendndodhja: TiranĂ«
Klinika Diplomat kerkon te punsoje: Mjek/ -e Laborator Klinik Biokimik

Klinika Diplomat kerkon te punsoje:

-Mjek /e E Laboratorit klinik-Biokimik

-Me eksperience pune mbi 5 vjet

-Te kete punuar me aparatuart teknologjike se fundi

-Te jete e afte per te punuar ne grup

LABORANT REUTGENI

-T ekete mbaruar arsimin perkates si dhe te kete eksperience pune

Tel: 04 2 238 088

Mob: 0686010129


Marketing
ebuy
Artikujt e fundit në portal
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: honkyponky
ikub #:
62306


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300