Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Shitet Qen Pit Bull
12 Jan 10 Vendndodhja: Tiranë
 
20
0
0
Shitet Qen Pit Bull

Shitet Qen Pit Bull, i bardhe, 20 ditesh.


Cmimi: 25.000 leke.


Cel: 069 22 16 331.   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
endri
Para 13 muajsh  
  
25 mij lek te vjetra apo te reja
 
barxhaniorges@hotmail.com
Para 28 muajsh  
  
asdasdasdasdas
 
barxhaniorges@hotmail.com
Para 28 muajsh  
  
dua nje qen te eger
 
bjorni
Para 31 muajsh  
  
po te pakten na i jep dhjet milek
 
arnold dega
Para 36 muajsh  
  
jam varfanjak du qe ju te me falni ni pitbull ju lutem
 
arnold dega
Para 36 muajsh  
  
jam varfanjak du qe ju te me falni ni pitbull ju lutem
 
arnold dega
Para 36 muajsh  
  
jam varfanjak du qe ju te me falni ni pitbull ju lutem
 
rigers
Para 39 muajsh  
  
do me pelqente ne qofte se do te ma jepje 100 (leke te reja) se nuk jam varfanjak.
 
Eraldo
Para 43 muajsh  
  
a ka noj njani noj pit bull me te vogel se 2 muajsh kush ka te me telefonoj:0685166258
 
Eraldo
Para 43 muajsh  
  
a ka noj njani noj pit bull 2 muajsh e poshte me nje qmim 180-200 mi lek
 
eniss
Para 44 muajsh  
  
une dua me ble bni pitbull te vogel mashkull a ka naj kush
 
h
Para 45 muajsh  
  
vk
 
pitbull
Para 50 muajsh  
  
dua te blej nje pitbull te vogel po me nje cmim te arsyeshem
 
skerdi
Para 51 muajsh  
  
une shes nje qen zagare eshte i eger shume mund ta bleni 350 mileke

 
idi
Para 51 muajsh  
  
sa lek eshte ere se do ta blejune
 
mandi
Para 51 muajsh  
  
sa lek esht 25 mij lek se po qe aq e blej un
 
sindriti
Para 51 muajsh  
  
sa e shet te reja apo te vjetra
ne qofse eshte te vjetra e ble un
 
sidro
Para 53 muajsh  
  
Shes Pit Bull, njyra e zeze, 1 vjeç, femer,
cmimi:500 euro (i diskutueshem)
cel:0696158180
 
ddepresionN'
Para 54 muajsh  
  
Sa {Po Maa shett } a kaa najj Smunnjee [ a ka Vakkcinnn
 
rei ronaldo
Para 54 muajsh  
  
25 mij lek apo 250 mije lek
 


Njoftime te sponsorizuara
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Qarku Tirane
Deri: 18/05/2016
Punaime
Operator Telefonik per Sherbim Klienti (Inbound)
Tiranë
Deri: 30/05/2016
Makina
Shitet Audi A4 S Line
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
e papercaktuar
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Qarku Tirane
Deri: 16/06/2016
Makina
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
e papercaktuar
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Shitese
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Prona
Jepet me qira Magazine Industriale dhe Truall
4200m²
3500€
Prush, Vaqarr
Makina
Shitet Alfa Romeo 156
Viti i prodhimit 2005
2005
3000 €
e papercaktuar
Punaime
NEWBIZ CALL CENTER RICERCA OPERATORI + TEAM LEADER
Tiranë
Deri: 05/10/2015
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Autista per la sede di Durazzo
Durrës
Deri: 04/09/2015
Makina
Shitet motorr Chopper Suzuki Intruder + Kostum dimri + 2 kokore + aksesore...
Motorri eshte me letra te paguara dhe ne gjendje perfekte.
2000
3800 €
Durrës
Prona
Shitet Apartament 2+1+BLK Kati 7, 87 m²
87m²
900€
Tirane
Prona
Shitet vile 2 kateshe, 380 m2
380m²
150000€
Lagjia 17, Durres
Punaime
Kerkohen Perfaqesuese Shitjesh
Tiranë
Deri: 19/09/2015
Punaime
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI STAFF of HOTEL's / RESTAURANT's / PUB, CLUB's &...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Makina
Shitet Motoskaf Sea Doo
Motoskafi eshte ne gjendje shume te mire me dokumenta te prera per nje vit.
8000 €
Vlorë
Punaime
Ofrohet vend pune: Drejtor/e Finance
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Punaime
Kërkojmë të punësojmë infermier/e për spitalet kryesorë në Dubai, Abu Dhabi dhe...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Punaime
Ofrohet vend pune: Waiter (Kamarier)
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Punaime
Punësim dhe konsulencë emigracioni në Kanada - Vela H. R. Consulting® dhe RCIC...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Prona
Shitet ambient ne Rr. Mysylm Shyri
310m²
1000€
Tirane
Njoftime te tjera
Kurse per gjuhet e huaja dhe lendet shkencore
Tirane
Sherbime
Prona
Jepet me Qera Magazine Kati 1, 1.800 m²
1800m²
1400€
Shkozet
Makina
Shitet BMW X6 350 x driver
Makina eshte ne gjendje shume te mire me 150000 km te bera.
2009
36000 €
Tiranë
Punaime
GREEN Market ofron vend pune punonjese marketi
Tiranë
Deri: 24/09/2015
Prona
Shitet apartament 140 m2, te kopshti Botanik
140m²
125000€
Tirane
Makina
Shitet makine Opel Corsa
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
1998
1500 €
Tiranë
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,490)

Prona (23,202)

Makina (16,448)

Evente.al (4,170)

Te tjera (21,196)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
62336


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu