Ky artikull ka skaduar!
kerkes pune
12 Jan 10 Vendndodhja: Tiranë
 
4
0
0
kerkes pune

Kerkoj pune ,kam mbaraur studimet e alrta mat-fizik ,me eksperienca pune   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
elonacorollari@info.al
Para 27 muajsh  
  
Data 05/05/2013

Une e nenshkruara Elona Corollari,shtroj kerkesen time si me poshe:
Kerkoj qe te punesohem ne kampet verore 2013,me pune sezonale ose te perhershme qe realizon stafi juaj me femijet.
Meqenese kam mare pjese si vullnetare ne c'do projekt dhe aktivitet qe ka organizuar stafi juaj.Pjesmarja ime ne c'do aktivitet dhe trajnim me ka rritur qe te kem aftesi te mira komunikimi,te jem krijuese me femijet me lojrat psiko-sociale dhe kulturore.
Githashtu kam mesuar si te menaxhoj situata te ndryshe me femijet.
Kjo per mua esht e rendesishme pasi dua akoma eksperienc pune per tu perfeksionuar akoma me shume.
Nje nder arsye te tjera eshte edhe paga.
Qendoj me shpresen se kerkesa ime do te meret parasysh nga ana juaj si organizat.
Me respekt:
ELONA COROLLARI
 
suada
Para 36 muajsh  
  
kerkoj pun kam mbaruar studimet e larta per juridik
 
suada
Para 36 muajsh  
  
kerkoj pun kam mbaruar studimet e larta per juridik
 
andi
Para 45 muajsh  
  
4528
 


Njoftime te sponsorizuara
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Makina
Shitet Audi A4 S Line
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
e papercaktuar
Makina
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
e papercaktuar
Punaime
Ofrohet vend pune Business Analyst
Qarku Tirane
Deri: 10/08/2015
Punaime
Consulenti telefonici assicurativi
Tiranë
Deri: 30/07/2015
Evente.al
Startup Grind Summer Party
Tirane Business Park
30/07 - 30/07
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Qarku Tirane
Deri: 16/06/2016
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Qarku Tirane
Deri: 18/05/2016
Punaime
Kerkohen operatore telefonike
Tiranë
Deri: 08/05/2016
Punaime
Cerchiamo Operatori
Qarku Tirane
Deri: 13/08/2015
Njoftime te tjera
Shiten Pajisje per Fast Food dhe Lokal
Per Shitje
Prona
Shitet dyqan, 48m2 ( Unaza e re )
48m²
150000€
Prona
Shitet dyqan, 80m2 ( Unaza e re )
80m²
1500€
Prona
Shitet 1+1, 73m2 ( Unaza e re )
73m²
550€
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,222)

Prona (22,682)

Makina (16,103)

Evente.al (3,908)

Te tjera (20,932)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: anonim
ikub #:
62410


Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan