marketkonekt
0 0
4
 

kerkes pune

12 Jan 10 Vendndodhja: Tiranë
kerkes pune

Kerkoj pune ,kam mbaraur studimet e alrta mat-fizik ,me eksperienca pune


Marketing
albagameTë Sponsorizuara
Bejeni ju dhuraten me te bukur kete vit!
Si gjithmone ne sezone festash, Vassi Studio vjen me nje game te paperseritshme sherbimesh...

Artikujt e fundit në portal
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: anonim
ikub #:
 4
62410

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
elonacorollari@info.al
Para 19 muajsh  
  
Data 05/05/2013

Une e nenshkruara Elona Corollari,shtroj kerkesen time si me poshe:
Kerkoj qe te punesohem ne kampet verore 2013,me pune sezonale ose te perhershme qe realizon stafi juaj me femijet.
Meqenese kam mare pjese si vullnetare ne c'do projekt dhe aktivitet qe ka organizuar stafi juaj.Pjesmarja ime ne c'do aktivitet dhe trajnim me ka rritur qe te kem aftesi te mira komunikimi,te jem krijuese me femijet me lojrat psiko-sociale dhe kulturore.
Githashtu kam mesuar si te menaxhoj situata te ndryshe me femijet.
Kjo per mua esht e rendesishme pasi dua akoma eksperienc pune per tu perfeksionuar akoma me shume.
Nje nder arsye te tjera eshte edhe paga.
Qendoj me shpresen se kerkesa ime do te meret parasysh nga ana juaj si organizat.
Me respekt:
ELONA COROLLARI
+1     
suada
Para 28 muajsh  
  
kerkoj pun kam mbaruar studimet e larta per juridik
+0     
suada
Para 28 muajsh  
  
kerkoj pun kam mbaruar studimet e larta per juridik
+1     
andi
Para 36 muajsh  
  
4528
+1     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan