Jam nje vajze nga Jugu
ikub#: 62520

Jam nje vajze nga Jugu. Banoj ne Athine, jam 33 vjece, e divorcuar jo per fajin tim. Jam me paraqitje te mire dhe kam nje djale 17 vjec. Dua te gjej nje njeri per jete. Ju lutem, jo per tallje.


Cel: 0030 693 12 11 792. (Greqi)


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
40.000 LEK

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
62520
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved