Ky artikull ka skaduar!
Jam nje vajze nga Jugu
14 Jan 10 Vendndodhja: Tiranë
 
1
0
0
Jam nje vajze nga Jugu

Jam nje vajze nga Jugu. Banoj ne Athine, jam 33 vjece, e divorcuar jo per fajin tim. Jam me paraqitje te mire dhe kam nje djale 17 vjec. Dua te gjej nje njeri per jete. Ju lutem, jo per tallje.


Cel: 0030 693 12 11 792. (Greqi)   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
toli
Para 66 muajsh  
  
thirrum +377044265167
 


Njoftime te sponsorizuara
Punaime
Kerkohet Recepsioniste
Elbasan
Deri: 30/07/2015
Evente.al
Ted 2
Kinema Imperial
25/06 - 15/07
Evente.al
Pool Party @Lollipop Summer Club
Lollipop Summer Club
09/07 - 10/07
Evente.al
Shostakovich
Teatri i Operas dhe Baletit
30/06 - 01/07
Punaime
Ofrohet vend pune Software Tester
Qarku Tiranë
Deri: 26/07/2015
Punaime
Ofrohet vend pune System Integration Specialist
Qarku Tiranë
Deri: 26/07/2015
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,025)

Prona (22,184)

Makina (15,974)

Evente.al (3,666)

Te tjera (20,774)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
62520


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Pepsi
Reklame
Digitalb