Kategorite

Tema (Kerkoj .)
Nuk ka nen-kategori 
5981 artikuj aktive


Para 24 ditesh
Sostariffe cerca urgentemente 4 Team Leader ADSL 0
vota
0
kom
SosTariffe.it è un’azienda italiana, leader sulla comparazione di Adsl, Luce e Gas. Offriamo un confronto di tutti i migliori provider a oltre 1 Milione di utenti al mese. Grazie alla pubblicità...

ikub# 1601120068

Para 2 ore
Kerkohet IT Support 0
vota
0
kom
Portali me i kompletuar i informacionit per Shqiptaret.

ikub# 1602110210

Para 25 ditesh
Kerkohen 20 Operatore Telefonike 0
vota
0
kom
Consulenza professionale

ikub# 1601110108

Para 4 muajsh
Facile.it ricerca Consulenti Adsl 0
vota
0
kom
Siamo un’azienda italiana di oltre 600 persone, leader nella vendita per telefono ed on-line di assicurazioni, luce, gas, ADSL, altri prodotti finanziari.

ikub# 1510150085

Para 9 muajsh
Kerkohen operatore telefonike 1
vota
-1
kom
Call Center

ikub# 1505080160

Para 19 oresh
Akademia ikubINFO2016 - Trajnim dhe Punesim 0
vota
0
kom
ikubINFO is the largest software development company in Albania. We provide services for software development by bringing together the best professionals of the field with a smart selection of modern...

ikub# 1602050191

Para 3 ditesh
Ofrohet vend pune Software Developer 0
vota
0
kom
Kompani Nderkombetare Telemarketingu.

ikub# 1602020106

Para 10 ditesh
Kerkohet Purchasing and Sales Assistant 0
vota
0
kom
AGRANA-STUDEN Albania Sh.p.k. operates as a distribution company in the market of Albania and is a part of much larger network of AGRANA-STUDEN and AGRAGOLD distribution companies in Southeast...

ikub# 1601260135

Para 52 ditesh
Sostariffe cerca urgentemente 100 Consulenti Inbound Commerciale di Adsl (sede bllok) 0
vota
0
kom
SosTariffe.it è un’azienda italiana, leader sulla comparazione di Adsl, Luce e Gas. Offriamo un confronto di tutti i migliori provider a oltre 1 Milione di utenti al mese. Grazie alla pubblicità...

ikub# 1512150067

Para 3 muajsh
Ofrohet Vend Pune Consulente Telefonico 0
vota
0
kom
Per l nostre sede di Tirana, Consulcesi offre opportunita di lavoro per attivita di segreteria, customer service, amministrazione, HR e inbound.

ikub# 1511100183

Para 3 muajsh
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet 0
vota
-6
kom
Apartamentet jane ne gjendje shume te mire.

ikub# 1511050142

Para 3 muajsh
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore 0
vota
0
kom
Apartamentet jane ne gjendje shume te mire.

ikub# 1511050155

Para 94 muajsh
SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA 0
vota
-2
kom
Është kompania më e madhe e sigurimeve në vend, lider i tregut shqiptar. Me shtrirje të gjerë edhe në Kosovë dhe Maqedoni dhe pejsë e një prej grupeve më të fuqishme austriake UNIQA Insurance Group,...

ikub# 0805237666

Para 4 muajsh
Kerkohet Team Leader 0
vota
0
kom
Kompani prestigjoze prej 16 vitesh ne tregun italian, ne fushen e telekomunikacionit dhe energjise.

ikub# 1510140060

Para 19 oresh
Jepet me qera Ambient Biznesi ne zonen e ish-Bllokut 0
vota
0
kom
Ambienti ndodhet prane LSI-se.

ikub# 1602040022

Para 4 muajsh
Kerkohen Operatori Inbound Commerciale 0
vota
0
kom
Kompani prestigjoze prej 16 vitesh ne tregun italian, ne fushen e telekomunikacionit dhe energjise.

ikub# 1510130153

Para 4 muajsh
Kerkohen Operatori Inbound 0
vota
0
kom
Kompani prestigjoze prej 16 vitesh ne tregun italian, ne fushen e telekomunikacionit dhe energjise.

ikub# 1510130150

Para 3 muajsh
Kerkohet te punesohet Quality Assurance 0
vota
0
kom
Per l nostre sede di Tirana, Consulcesi offre opportunita di lavoro per attivita di segreteria, customer service, amministrazione, HR e inbound.

ikub# 1511170041

Para 4 muajsh
Cerchiamo 100 operatori per presa appuntamenti 0
vota
-1
kom
Kompani prestigjoze prej 16 vitesh ne tregun italian, ne fushen e telekomunikacionit dhe energjise.

ikub# 1510130156

Para 20 muajsh
Kerkon: Operator Telefonik 0
vota
-4
kom
Kompani Nderkombetare Telemarketingu

ikub# 1406130023

Para 94 muajsh
DIGITALB 0
vota
-8
kom
Marres Digital. Tokesor & Satelitor.

ikub# 0805256887

Para 65 muajsh
Microsoft Albania 0
vota
0
kom
Microsoft Albania shpk eshte dega shqiptare e Microsoft, e themeluar ne Korrik 2008 dhe e udhehequr me deshiren per te ofruar software innovative ne tregun Shqiptar.

ikub# 1010180159

Para 95 muajsh
Spitali Amerikan 0
vota
0
kom
Struktura më e madhe spitalore private në vend. I pranishëm në Tiranë, Fier, Durrës e Prishtinë. Me 26 departamente, 180 shtretër, 14 salla operacioni, 900 punonjës dhe i shtrirë në 20 000m2, Spitali...

ikub# 0804270726

Para 90 muajsh
EHW GmbH 0
vota
0
kom
Kompania jone operon që nga viti 1992 në sektorin e prodhimit të sallameve. Gjatë këtyre viteve është afirmuar si prodhuesi më i madh në tregun shqiptar.

ikub# 0809150745

Para 90 muajsh
TOBACCO HOLDING GROUP 0
vota
0
kom
Themeluar në Prill të vitit 2001 THG ka nisur me ambicien dhe përkushtimin për të qenë një nga kompanitë më të mëdha në tregun Shqiptar. Distributor ekskluziv I British American Tabacco & Pernod...

ikub# 0809170850

Para 38 muajsh
"ANSIG" sh. a 0
vota
0
kom
“ANSIG” sh.a numëron rreth 17,500 mijë klientë në të gjithë Shipërinë. Shoqëria ka shtrirë aktivitetin e saj, në të gjithë territorin e vendit ku përfshihen 11 Degë, 38 Zyra dhe mbi 120 pika...

ikub# 1301040149

Para 58 muajsh
ZBOGO-JA shpk 0
vota
0
kom
Eksperienca jonë shumëvjeçare në fushën e ndërtimit, të veprave publike, apartamenteve të banimit, Vilave luksoze në Dhërmi, na bën "LIDER" në zgjedhjen tuaj.

ikub# 1105090116

Para 54 muajsh
ikubINFO sh.p.k 0
vota
0
kom
ikubINFO eshte kompania me e madhe shqiptare ne fushen e zhvillimeve software duke ofruar shebimet e saj ne sektorin publik, bankar, financiar, telekomunikacion dhe energjitik. Me nje staf me mbi 50...

ikub# 1108230099

Para 62 muajsh
Premium watches & jewellery 0
vota
0
kom
PREMIUM watches & jewellery tashmë prezantohet me dy dyqane të reja në Tiranë duke sjellë një imazh të ri dhe sigurisht, marka të reja orash. Nëse dëshironi të ndiheni komod zgjidhni PREMIUM!

ikub# 1101190062

Para 67 muajsh
Butik Alviero Martini 1a Classe 5
vota
0
kom
Marka e mirënjohur italiane për printet me hartë, vjen në Shqipëri nëpërmjet distributorit E&M Fashion Group (tashmë në disa pika në Tiranë, Durrës, Vlorë, etj). Alviero Martini 1a Classe - Your...

ikub# 1008120026

Para 94 muajsh
FMT GROUP 0
vota
1
kom
Detyrimi dhe kënaqësia jonë është t'ju ofrojmë sipas kërkesave tuaja pajisjet e teknologjisë më të lartë bashkëkohore të prodhimit dhe stabilizimit të energjisë elektrike.

ikub# 0805234063

Para 94 muajsh
Raiffeisen Bank Sha 0
vota
0
kom
Raiffeisen Bank Sh.a është banka më e madhe ne Shqiperi si në terma financiare, ashtu edhe për sa i përket mbulimit gjeografik, aktualisht me një rrjet prej 93 degësh dhe 192 ATM në gjithë territorin...

ikub# 0805240078

Para 94 muajsh
1st Real Estate-Immobiliari 0
vota
2
kom
Nga viti '92, agjencia e parë për shit-blerje e qira të pasurive të paluajteshme, në Shqipëri. Përvoja 20 vjeçare dhe baza e të dhënave, me info të plotë për çdo apartament, dyqan, vilë, zyra,...

ikub# 0805236434

Para 11 muajsh
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane 1
vota
0
kom
Kompani Nderkombetare Telemarketingu

ikub# 1503270014

Para 13 muajsh
Operator Telefonik per Sherbim Klienti (Inbound) 0
vota
-6
kom
TELEPERFORMANCE ALBANIA leader mondiale nei servizi di contact center, presente anche in Albania, per la sua due sede a Tirana, cerca giovani dinamici e motivati per attività INBOUND.

ikub# 1501070065

Para 9 muajsh
MRC Group cerca 300 operatori 0
vota
-8
kom
Il tuo nuovo lavoro ti sta aspettando; possiamo essere quello che stai cercando. UNISCITI A NOI! MRC GROUP, Società leader nel settore delle telecomunicazioni.

ikub# 1505270018

Para 4 muajsh
Ofrohet Vend Pune Consulenti Telefonici Assicurativi 0
vota
0
kom
Siamo un’azienda italiana di oltre 600 persone, leader nella vendita per telefono ed on-line di assicurazioni, luce, gas, ADSL, altri prodotti finanziari.

ikub# 1510150080

Para 11 muajsh
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge 0
vota
0
kom
Kompani Nderkombetare Telemarketingu

ikub# 1503270013

Para 64 muajsh
Vesa SPA & Fitness 0
vota
0
kom
Qënder estetike dhe palester

ikub# 1011220153

Para 21 muajsh
Vela H. R Consulting® 0
vota
0
kom
OFROJMË SHËRBIME REKRUTIM - PUNËSIMI NDËRKOMBËTAR / INTERNATIONAL INTERSHIPS / KËSHILLIM KARRIERE / KONSULENCË BIZNESI / TRAJNIME PROFESIONALE, ETJ. Ne jemi agjenci rekrutimi punë-kërkuesish dhe...

ikub# 1405080114

Para 12 min
"ART Beat" 0
vota
0
kom
Celja në orën 17:00, @ Qendra Rinore e Tiranës

ikub# 1602120220

Para 18 min
Ngjitje ne Boge dhe qafa e Thores 0
vota
0
kom
Bora qe ka rene keto dite e ka zbukuruar edhe me shume zonen ku do te shkojme kete te diele keshtu qe mos hezitoni.

ikub# 1602120219

Para 19 min
Kerkohen: Operatore 0
vota
0
kom
Pro Marketing, leader nel settore Call Center, cerca operatori telefonici per Campagna Inbound Vodafone!

ikub# 1602090229

Para 22 min
Shitet Laborator per prodhimin e produkteve te mishit 0
vota
0
kom
Te gjitha makinerite me teknologji italiane.

ikub# 1602090227

Para 22 min
Ofrohen kurse gjuhesh te huaja 0
vota
0
kom
Anglisht per femije dhe te rritur, Italisht per call center, Gjermanisht dhe Spanjisht.

ikub# 1602080235

Para 32 min
Jepet me qera ambient per parukeri, tek Kuvendi 0
vota
0
kom
Ambienti ndodhet brenda nje qendre estetike.

ikub# 1602120217

Para 46 min
Jepet me qera magazine, ne Selite 0
vota
0
kom
Bashkangjitur ndodhet nje shesh me siperfaqe 600m2 i rrethuar me mur.

ikub# 1602090218

Para 49 min
Ekspozita "Perpetuum Mobile" 0
vota
0
kom
Nga Sead Kazanxhiu.

ikub# 1602120215

Para 51 min
Ofrojme heqje nga sistemi te Espulsit (Dekretit Dëbimit) 0
vota
0
kom
Vendndodhja: Durrës, Keni marrë Dekret dëbimi (espulsione) dhe nuk i njihni të drejtat tuaja? Studio Ligjore “TIVARI” e njohur nga Institucionet Shqiptare dhe Ndërkombëtare ofron ndihmë ligjore...

ikub# 1602050236

Para 58 min
Shitet Toke, ne Shkoder 0
vota
0
kom
Shitet Truall ne ne buze te rruges, ne krah te ures se Bardhajve.

ikub# 1602120213

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Artigiano


Reklame
Katalogu