Kategorite
Shiten Celular me Cmime Shumice
15 Pri 17 Vendndodhja: Durrës
 
0
0
????. Vetem kete jave me keto cmime. ???? - iphone 6S-16 GB ---490 mije lek. - iphone 6-16 GB ---390 mije lek. - iphone 6-64 GB ---420 mije - iphone 5S-16 GB ---250 mije lek - Si i ri -iphone 5S-16 GB ---230 mije -iphone 5S ---200 mije lek-no -iphone 5-64 GB ---220 mije lek. -iphon
Vetem kete jave me keto cmime.

- Iphone 6S-16 GB ---4900 Leke

- Iphone 6-16 GB ---3900 Leke

- Iphone 6-64 GB ---4200 Leke

- Iphone 5S-16 GB ---2500mLeke (Si i Ri)

-Iphone 5S-16 GB ---2300 Leke

-Iphone 5S --- 2000 Leke

-Iphone 5-64 GB ---22000 Leke

-Iphone 5-16 GB ---18000 Leke

-Iphone 5C-16 GB ---16000 Leke

-Iphone 4s-16 GB ---10000 Leke

-Iphone 4-16GB ---70000 Leke

-Samsung s6 edge ---39000 Leke

-Samsung s5 Neo ---22000 Leke

-Samsung s5 ---20000 Leke ( Si i Ri) 

-Samsung s5 ---18000n Leke

-Samsung s4 ---15000 Leke

-Samsung s4 ---14000 Leke

-Samsung s3 neo ---13000 Leke ( Si i Ri)

-Samsung s3 ---11000 Leke ( Me shenja)

-Samsung s3---9000 Leke (Xhami i Krisur)

-Samsung j5-2016 ---22000 Leke ( I ri)

-Samsung j3-2016 ---17000 Leke ( I Ri)

-Samsung j1-2016 ---14000 Leke ( I Ri)

-Samsung j5-2016 ---22000 Leke ( I Ri)

-Htc one m8(gold) ---20000 Leke ( I Ri)

-Htc one m8(gri) ---18000 Leke ( Me shenja) 

-Htc one m8 ---10000 Leke  (S'nje numrin)

-Htc one x-32 GB ---10000 Leke

-Sony xperia z1 compakt ---15000 Leke

Telefonat jane origjinal dhe te rregullt nga te gjitha anet, jane te testuar dhe vijne me nje muaj garanci. Ju lutem vetem telefonata serioze, cmimet jane te pa diskutushem. Transporti eshte falas ne te gjithe shqiperine dhe pagesen e beni pasi merrni porosine

Nxitoni pasi keto cmime do jene vetem kete jave.Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

0685315924
Durrës
Njoftime te sponsorizuara
Punaime
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ASSICURATIVI per la sede di Tirana
Tiranë
Deri: 01/09/2017
Punaime
Parr shpk cerca operatori per attività di recupero crediti
Tiranë
Deri: 31/12/2017
Punaime
Parr shpk cerca un insegnante madrelingua italiana
Tiranë
Deri: 31/12/2017
Punaime
Parr shpk cerca consulenti telefonici inbound
Tiranë
Deri: 31/12/2017
Punaime
Parr shpk cerca operatori per attività di assistenza clienti via chat
Tiranë
Deri: 31/12/2017
Punaime
EUROVOICE SHPK kerkon: 3 Agjente ne gjuhen SUEDEZE
Tirana e Re
Deri: 30/04/2017
Punaime
Quality Lingua Italiana
Tiranë
Deri: 09/11/2017
Punaime
Account Manager
Tiranë
Deri: 09/11/2017
Punaime
Operatore telefonico – lingua francese
Tiranë
Deri: 09/11/2017
Punaime
Call Center Manager
Tiranë
Deri: 09/11/2017
Punaime
HR Recruiter
Tiranë
Deri: 09/11/2017
Punaime
Responsabile Call Center Commerciale
Tiranë
Deri: 09/11/2017
Punaime
Web Developer
Tiranë
Deri: 09/11/2017
Punaime
Native English speaking Teacher
Tiranë
Deri: 09/11/2017
Punaime
Professore/essa di Lingua e civiltà italiana
Tiranë
Deri: 09/11/2017
Punaime
Assistente d'ufficio
Tiranë
Deri: 09/11/2017
Punaime
Analista Finanziario
Tiranë
Deri: 09/11/2017
Punaime
Facile.it ricerca Sales Account
Tiranë
Deri: 27/09/2017
Punaime
EUROVOICE SHPK kerkon: 10 Agjente ne gjuhen Italiane per Binary Option
Tiranë
Deri: 30/04/2017
Punaime
Intercom Data Service Group cerca OPERATORI e TEAM LEADER
Tiranë
Deri: 18/05/2017
Punaime
Kerkohet Kamarier/e
Tiranë
Deri: 20/05/2017
Punaime
EuroVoice SHPK Per le Sedi di TIRANA e VALONA e alla ricerca di Operatori...
Tiranë
Deri: 30/04/2017
Punaime
CAMPAGNA SONDAGGI
Tiranë
Deri: 30/04/2017
Punaime
EuroVoice seleziona 10 operatori telefonici per vendita outbound di servizi di...
Tiranë
Deri: 30/04/2017
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 10/05/2017
Punaime
Ofrohet vend pune: Agjent Shitjesh
Tiranë
Deri: 18/05/2017
Punaime
Ofrohet vend pune: Operator
Tiranë
Deri: 18/05/2017
Punaime
Ofrohet vend pune: SharePoint Developer
Tiranë
Deri: 27/05/2017
Punaime
Ofrohet vend pune: .Net Developer, Level Middle/Senior
Tiranë
Deri: 27/05/2017
Punaime
Ofrohet vend pune: IT Project Manager
Tiranë
Deri: 27/05/2017
Punaime
Ofrohet vend pune: Specialist per Compliance
Tiranë
Deri: 18/05/2017
Punaime
Ofrohet vend pune: Senior Java Developer
Tiranë
Deri: 27/05/2017
Punaime
Logista
Tiranë
Deri: 03/05/2017
Punaime
6Sicuro.it cerca 100 Consulenti Telefonici di ENERGIA ELETTRICA
Tiranë
Deri: 30/04/2017
Punaime
part time PERKTHYES / INTERPRETUES ITALISHT - SHQIP
Tiranë
Deri: 13/05/2017
Punaime
Kerkohen Operatore Telefonico - attività di presa APPUNTAMENTI
Tiranë
Deri: 11/05/2017
Punaime
Facile.it cerca Team Leader per la sede di Tirana
Tiranë
Deri: 10/05/2017
Punaime
part time PERKTHYES / INTERPRETUES ANGLISHT - ITALISHT
Tiranë
Deri: 13/05/2017
Punaime
part time PERKTHYES / INTERPRETUES ANGLISHT - SHQIP
Tiranë
Deri: 13/05/2017
Punaime
part time PERKTHYES / INTERPRETUES ITALISHT - ANGLISHT
Tiranë
Deri: 13/05/2017
Punaime
6Sicuro.it per la sede di Tirana cerca 2 team leader, 100 - consulenti
Tiranë
Deri: 30/04/2017
Punaime
LIFE SH.P.K. CERCA DATA ENTRY, AMBITO FARMACEUTICO
Tiranë
Deri: 13/05/2017
Punaime
EUROVOICE SHPK kerkon: 10 Agjente ne gjuhen Angleze per Binary Option
Tiranë
Deri: 30/04/2017
Punaime
EUROVOICE KERKON TE PUNESOJE: 3 Agjente ne gjuhen NORVEGJEZE
Tiranë
Deri: 30/04/2017
Punaime
Ofrohet vend pune Agjent Terreni
Tiranë
Deri: 06/05/2017
Punaime
6Sicuro.it PER LA SEDE DI TIRANA CERCA BACK OFFICE
Tiranë
Deri: 26/05/2017
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte

Shfleto artikuj te tjere per: CELULAR
Postuar nga: njoftime.ikub.al
ikub #:
1704080004
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9