Kategorite
Njoftimet e fundit
Punaime
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ASSICURATIVI per la sede di Tirana
Tiranë
Deri: 30/10/2016
Punaime
La “I.F.S” cherca “Futuri Agenti Finanziari”
Tiranë
Deri: 26/10/2016
Punaime
Facile.it cerca CONSULENTE BANCARIO per la nostra sede di Tirana
Tiranë
Deri: 30/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune IT Project Manager
Tiranë
Deri: 28/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Supervisor Contact Center
Tiranë
Deri: 28/10/2016
Punaime
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ADSL&ENERGIA per la sede di Tirana
Tiranë
Deri: 30/10/2016
Punaime
Kerkohen Operatore Telefonico - attività di presa APPUNTAMENTI
Tiranë
Deri: 06/04/2017
Punaime
Ofrohet vend pune Operator
Tiranë
Deri: 23/10/2016
Punaime
Ofrohet Vend Pune Consulente Telefonico
Tiranë
Deri: 10/11/2016
Punaime
Ofrohet vend pune .Net Developer, Level Middle/Senior
Tiranë
Deri: 28/10/2016
Punaime
Cerchiamo 100 operatori per presa appuntamenti
Tiranë
Deri: 13/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Recepsionist
Tiranë
Deri: 23/10/2016
Punaime
Kerkohen Operatore
Tiranë
Deri: 23/02/2017
Punaime
Ofrohet vend pune Senior Java Developer
Tiranë
Deri: 28/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Sales Representative
Tiranë
Deri: 05/10/2016
Punaime
PARR CREDIT seleziona n. 1 CRM Team Leader
Tiranë
Deri: 23/10/2016
Punaime
Kerkohen Operatori Inbound
Tiranë
Deri: 13/10/2016
Punaime
Sostariffe cerca urgentemente 6 Team Leader ADSL
Tiranë
Deri: 07/03/2017
Punaime
Ofrohet vend pune SharePoint Developer
Tiranë
Deri: 28/10/2016
Punaime
Facile.it ricerca Consulenti Adsl
Tiranë
Deri: 30/10/2016
Punaime
Kerkohet Team Leader
Tiranë
Deri: 14/10/2016
Punaime
Kerkohen Operatori Inbound Commerciale
Tiranë
Deri: 13/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Infrastructure and Security Administrator
Tiranë
Deri: 28/10/2016
Punaime
Sostariffe cerca urgentemente 130 Consulenti Inbound Commerciale di Adsl
Ish Blloku
Deri: 07/03/2017
Prona
Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Irfan Tomini
80m²
60.000€
Selite
Punaime
Kerkohet TEAM LEADER PER LA CAMPAGNA ASSICURAZIONI AUTO
Tiranë
Deri: 30/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Payroll Specialist
Tiranë
Deri: 29/10/2016
Prona
Shitet Apartament 2+1 tek Unaza e Re
111.23m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Dyqan tek Unaza e Re
55.79m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Apartament 2+1 tek Unaza e Re
99.95m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Dyqan tek Unaza e Re
20.1m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Garazh tek Unaza e Re
22.8m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Apartament 2+1 tek Unaza e Re
103.21m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Apartament 2+1 tek Unaza e Re
95.57m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Dyqan te Unaza e Re
87.98m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Dyqan tek Unaza e Re
40.31m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Apartament 2+1 tek Unaza e Re
104.9m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Apartament 1+1 tek Unaza e Re
70.12m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Garazh tek Unaza e Re
11.5m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
Prona
Shitet Dyqan tek Unaza e Re
85.64m²
i diskutueshem
Unaza e Madhe
 
Punaime
Ofrohet vend pune Kujdestare Femijesh dhe Kuz
Tiranë
Deri: 01/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Perfaqesues Mjekesor
Shqiperi
Deri: 20/10/2016
Punaime
Kerkohet: Kuzhinier
Gjermani
Deri: 05/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Operatore phone collection
Tiranë
Deri: 14/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Menaxher Shitjesh(Sales Man
Durrës
Deri: 13/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Drejtor Marketingu
Tiranë
Deri: 09/10/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Bojaxhi Specialist ( Stuki
Shqiperi
Deri: 09/10/2016
Prona
Jepet Dyqan me qira
58m²
300€/muaj
Tiranë
Prona
Jepet Dyqan me qira
113m²
550€/muaj
Tiranë
Makina
Shitet makine Opel Meriva
Shume e paster dhe perfekte
2003
3.300 €
Tiranë
Prona
Jepet me Qira Apartament 2+1+A+BLK tek Rruga
95m²
25.000L/muaj
Rr. Kavajes
Makina
Shitet makine Nissan Note
Makina super perfekte
2008
3.500 €
Fier
Prona
Jepet me Qira Dyqan tek Qyteti Studenti
95m²
450€/muaj
Qyteti Studenti
Prona
Shitet Apartament 3+1+Blk, prane ish Universi
145m²
110.000€
Komuna e Parisit
Prona
Jepet me qira Dyqan ne Qytet Studenti
116m²
600€/muaj
Qyteti Studenti
Punaime
Kerkohet: Operatori Inbound a Durazzo
Durrës
Deri: 15/10/2016
Prona
Kerkohen dy Vajza per ndarje qiraje
6.500L/muaj
Selite
Punaime
Kerkohet: Operatori Inbound a Durazzo
Durrës
Deri: 15/10/2016
Prona
Jepet me Qira Dyqan tek Qyteti Studenti
95m²
450€/muaj
Qyteti Studenti
Prona
Jepet me Qira Dyqan tek Qyteti Studenti
132m²
650€/muaj
Qyteti Studenti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te pergatisesh nje valixhe sa me te lehte
Shpesh nuk dime se cfare gjerash te marrim me vete ne nje udhetim, sepse ju duket sikur jane vertet shume. Por me pak qetesi, mund te pergatisni nje valixhe jo te rende. Ja sesi:
Si të jemi më produktivë në zyrë
Bimët në zyrë shtojnë produktivitetin e stafit me 1/5. Ky është përfundimi i shkencëtarëve britanikë, të cilët janë të bindur se lulet përmirësojnë performancën intelektuale, kënaqësinë në punë dhe mirëqenien.
Si te pastrojme mykun nga sediljet e makines?
Myku shfaqet dhe rritet ne sipërfaqet organike, veçanërisht ku niveli i lagështirës është i larte dhe mungon ajri i freskët, kështu duke mos i përdorur makinat për një kohe te gjate ato kane potencialin qe te zënë myk.
Si te shpetojme laptopin nga lengjet?
Laptopi është kthyer në një pjesë integrale të pandashme.
Si të kuptojmë që një enë futet në mikrovale
Përdorimi i mikrovalëve, aparaturave elektronike qe lejojnë ngrohjen, zierjen deri dhe gatimin e ushqimeve është bere një gjë mese e zakonshme ne shtëpitë tona, por kujdes, jo çdo ene qe kemi ne shtëpi është e përshtatshme për tu futur dhe përdorur ne te.
Reklame
Raiffeisen


Reklame
Allweb
Reklame
inTV