Kategorite
Njoftimet e fundit
Punaime
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ASSICURATIVI per la sede di Tirana
Tiranë
Deri: 30/09/2016
Punaime
Sostariffe cerca urgentemente 100 Consulenti Inbound Commerciale di Adsl (sede...
Ish Blloku
Deri: 07/03/2017
Punaime
Sostariffe cerca urgentemente 4 Team Leader ADSL
Tiranë
Deri: 07/03/2017
Punaime
Kerkohen Operatore
Tiranë
Deri: 23/02/2017
Punaime
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ADSL&ENERGIA per la sede di Tirana
Tiranë
Deri: 30/09/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Analisti di Portafoglio
Tiranë
Deri: 25/02/2017
Prona
Shitet Apartament prane Hotel Diplomat 2
88.6m²
69,000€
Blloku Vasil Shanto
Prona
Shitet Apartament 2+1 prane Condor Center
83m²
83,000€
Ish Parku Autobusave
Punaime
Kerkohet TEAM LEADER PER LA CAMPAGNA ASSICURAZIONI AUTO
Tiranë
Deri: 30/09/2016
Punaime
Operator Telefonik per Sherbim Klienti (Inbound)
Tiranë
Deri: 30/05/2016
Punaime
Kerkohet: Project Manager
Tiranë
Deri: 21/06/2016
Prona
Jepet Dyqan me qira tek Rr. "Mine Peza"
46m²
33,000L/muaj
Rr. Durresit
Prona
Apartament 2+1 + verande tek Ring Center
113.66m²
1,200€/m2
Zogu i Zi
Prona
Jepet me qira Apartament 2+1 prane Liqenit Artificial
105m²
500€/muaj
Diga e Liqenit
Njoftime te tjera
Shitet aktiviteti Call Center
Tiranë
Njoftime nga Bizneset
Punaime
Kerkohen Operatori Inbound Commerciale
Tiranë
Deri: 13/10/2016
Prona
Jepet me qira Apartament per Klinike
113m²
700€/muaj
Brryli
Prona
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore
46m²
700€/m2
Vlorë
Punaime
Kerkohen 3 Supervisori, e 15 Operatori
Tiranë
Deri: 26/05/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Tiranë
Deri: 16/06/2016
Prona
Jepet me qira Ambient Biznesi tek Komuna Parisit
58m²
1,000€/muaj
Komuna e Parisit
Punaime
Kerkohen Operator Telefonie ne fushen Shendetesore - GJUHA ITALIANE
Tiranë
Deri: 06/04/2017
Punaime
Kerkohet: Java Developer
Tiranë
Deri: 20/06/2016
Prona
Shitet Apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo
104m²
1,400€/m2
Fushat e Dinamos
Punaime
Kerkohen Operatore Telefonico - attività di presa APPUNTAMENTI
Tiranë
Deri: 06/04/2017
Prona
Shitet Apartament 2+1 prane gjimnazit "Asim Vokshi" (Gjuhet e Huaja)
99m²
135,000€
Rr. Elbasanit
Punaime
Kerkohet: Infrastructure and Security Administrator
Tiranë
Deri: 21/06/2016
Prona
Shitet Apartament 1+1 prane Kopshtit Zoologjik
80m²
60,000€
Kopshti Zoologjik
Punaime
Kerkohet te punesohet Quality Assurance
Tiranë
Deri: 10/11/2016
Punaime
Kerkohen Operatori Inbound
Tiranë
Deri: 13/10/2016
Punaime
Kerkohet Team Leader
Tiranë
Deri: 14/10/2016
Prona
Shitet Apartament 1+1 prane Ring Center
85m²
1,200€/m2
Zogu i Zi
Prona
Shitet Apartament 2+1 te Ali Demi
117.8m²
750€/m2
Ali Demi
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Punaime
Kerkohen Operatore via chat in forma scritta
Tiranë
Deri: 25/02/2017
Prona
Shitet Apartament 1+1 ne Qender
77.04m²
1,200€/m2
Sheshi Skenderbej
Prona
Jepet me qera Vile ne Lunder
220m²
2,300€/muaj
Lunder
Prona
Shitet Apartament 2+1 tek Liqeni
120m²
109,000€
Diga e Liqenit
Prona
Jepet me qera Apartament duplex tek Komuna e Parisit
150m²
800€/m2
Komuna e Parisit
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Tiranë
Deri: 18/05/2016
Prona
Shitet Apartament prane Kopshtit Zoologjik
145m²
197L/m2
Kopshti Zoologjik
Punaime
Ofrohet Vend Pune Consulente Telefonico
Tiranë
Deri: 10/11/2016
Punaime
Kerkohet: SharePoint Developer
Tiranë
Deri: 21/06/2016
Punaime
Cerchiamo 100 operatori per presa appuntamenti
Tiranë
Deri: 13/10/2016
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 27/05/2016
Prona
Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Bllokut
72m²
1,350€/m2
Ish Blloku
Prona
Jepet me Qira Ambient Biznesi prane Stadiumit Dinamo
400m²
3,800€/m2
St. Selman Stermasi
Punaime
Kerkohen operatore telefonike
Tiranë
Deri: 31/05/2016
Punaime
Kerkohet: .Net Developer, Level Middle/Senior.
Tiranë
Deri: 21/06/2016
Prona
Shitet Apartament 2+1 pas Universitetit Europian (Okazion)
93m²
82,000€
Ish Uzina Enver
Punaime
Cercha URGENTEMENTE 100 Operatori OUTBOUND
Tiranë
Deri: 12/07/2016
 
Prona
Shitet Apartamenti 2+1 tek Brryli
79m²
700€/m2
Brryli
Prona
Shitet Apartament 1+1 i mobiluar tek NOBIS
65m²
130,000€
Tiranë
Punaime
Kerkohen 4 Shitese
Tiranë
Deri: 25/05/2016
Punaime
Kerkohen Shitese
Tiranë
Deri: 27/05/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Kamariere/Banakiere
Gjermani
Deri: 28/05/2016
Punaime
Kerkohet Laborante e profilit Biokimik-Klinik
Tiranë
Deri: 16/05/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Agjent Shitjesh
Tiranë
Deri: 11/05/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Recepsioniste
Qarku Durres
Deri: 07/05/2016
Punaime
Kerkohet Kamarier/e
Durrës
Deri: 07/05/2016
Punaime
Kerkohet Sanitare
Durrës
Deri: 07/05/2016
Punaime
Kerkohet Koordinatore Shitjesh
Tiranë
Deri: 30/06/2016
Punaime
Ofrohet vend pune operator telefonik
Tiranë
Deri: 09/09/2016
Makina
Shitet makine Volkswagen Passat
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe i ka te gjitha serviset e kyera me produkte te cilesise...
2001
4,300 €
Tiranë
Makina
Shitet makine Skoda Octavia 1.9 TDI
Makina eshte me taksa, kolaudim dhe siguracion te paguar deri ne Prill 2017.
2004
5,500 €
Tiranë
Prona
Shitet Dyqan tek Rruga Bogdani
35m²
1,500€/m2
Tiranë
Njoftime te tjera
Shitet iPhone 5s White/Silver
Tiranë
Elektronike
Prona
Zyre me qira tek stadiumi "Dinamo", 40m2
40m²
13€/m2
Tiranë
Prona
Zyre me qira tek stadiumi "Dinamo", 40m2
40m²
13€/m2
Tiranë
Njoftime te tjera
Shitet Laptop Dell
Tiranë
Elektronike
Makina
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class
Makina eshte me liber servisi qe i jane bere ne Gjermani.
2002
5,200 €
Kuçovë
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si te hidhni hapat per nje ndryshim te rendesishem te karrieres?
Jeni të interesuar për një karrierë të re?
Si te organizoni nje feste surprize per dike
Organizimi i një feste surprizë për ditëlindje është mënyrë e ngrohtë për t'i treguar dashurinë një njeriu të shtrenjtë në një ditë speciale, si ditëlindja, apo ndonjë përvjetor të shënuar. Po si mund të organizohet? Ja sesi:
Si te zgjidhni një Bateri për Automjetin?
Bateria është jetike për makinën tuaj. "Puna" e saj është të sigurojë një ngarkesë elektrike motorit në mënyrë që makina juaj lëviz. Pa një bateri të efektshme, motori makinës suaj nuk do të ndizet. Kur keni nevojë për një bateri të re, zgjidhni një kujdes për tu siguruar që të merrni një nga më të mirat për automjetin tuaj.
Si të riparosh vetë një kompjuter.
Kur keni probleme me PC-në, harduer apo softuer, do të kërkoni ndihmë nga një servis i specializuar. Në këtë artikull do t’i shohim disa metoda dhe vegla që përdor servisi për të rregulluar problemin dhe do të mësoni si t’i rregulloni disa probleme edhe ju vetë.
Si te ndertojme nje rrjet kamerash ne shtepine tone
Nje sistem kamerash i montuar ne shtepine tuaj eshte nje siguri me vete, edhe ne ditet kur mund te shkojme me pushime apo kur nuk mund te jemi ne shtepi.


Reklame
tfz
Reklame
ventouris


Reklame
inTV