Shiten Fustane nga usa masa 6
ikub#: 1704140088
4.410 LEK

Veshje nga usa, masa dhe modele te ndryshme, cilesia me e mire qe mund te gjeni. Ne foto, nje fustan fantastik per nga eleganca qe tregon ne veshje. Masa 6, 
Cmimi 4410 leke i diskutueshem, kemi edhe shume modele te tjera qe shiten ne cmim okazion per arsye emigrimi dhe mbyllje te aktivitetit. 

Cel 0684208528


NJOFTIMET E FUNDIT
65.000 LEK
4.000 LEK
39.000 LEK

Shfleto artikuj te tjere per: FUSTAN SHITET
Postuar nga: Treisi.Muho
ikub #:
1704140088
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved