Shitet apartament 3+1+3wc+2blk tek Medreseja
ikub#: 1312090105
143.000 EUR
Shitje
194 m²
Tiranë
Tualete: 3, Viti i ndertimit: 2013,
Okazion !!! Shitet apartament 3+1+3wc+2blk, me sip 194.5m2, kati i 8 me nje pallat te ri, e punime shum cilesore. Adresa : tek"Medreseja"
 
Cmimi 143000 euro dhe Nr Kontakti : +355 6820 56761
 
Email: sherif.beguimobiliare@yahoo.com

NJOFTIMET E FUNDIT
890.000€
2206m²
Shkodër
1.200€/m2
126m²
Komuna e Parisit
2+1
i diskutueshem
15000m²
Krujë
64.000€
108m²
Unaza e Madhe
2+1
70.000€
127m²
Unaza e Madhe
2+1
62.000€
112m²
Unaza e Madhe
2+1
58.000€/m2
105m²
Unaza e Madhe
2+1
61.000€/m2
107m²
Fresku
2+1
800€/m2
33m²
Komuna e Parisit
1.000€/m2
69m²
Komuna e Parisit
19.000€
1400m²
Autostrade
1.000€/m2
816m²
Shqiperi
2+1

Shfleto artikuj te tjere per: SHITJE TIRANE
Postuar nga: elami
ikub #:
1312090105
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved