Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Shitet apartament 3+1+3wc+2blk tek Medreseja
 
0
0
Pallat i ri, me punime cilesore.
Tiparet:
Cmimi: 143,000€
Data e Regjistrimit : 09/12/2013
Vendodhja: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 194m²
Viti i ndertimit: 2013
Nr i dhomave: 3+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6820 56761
Kati: 8
Nr. dhoma gjumi: 3
Nr. dhomave te ndenjes: 1
Nr. banjove: 3
Nr. ballkoneve: 2

Okazion !!! Shitet apartament 3+1+3wc+2blk, me sip 194.5m2, kati i 8 me nje pallat te ri, e punime shum cilesore. Adresa : tek"Medreseja"
 
Cmimi 143000 euro dhe Nr Kontakti : +355 6820 56761
 
Email: sherif.beguimobiliare@yahoo.com

NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Jepet me qera Vile 3 kateshe

Vila ndodhet ne rrugen "Sadik Petrela", prane bar Venue, perbe...
400m²
Tiranë
750€/muaj
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2

Objekti ndodhet ne aksin nacional Fushe Kruje - Kamez, 500m nga rruga kr...
4000m²
Tiranë
58,000€
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2

Shtepai eshte 3 kateshe, ku kati i trete eshte ne perfundim. Shtepia k...
2000m²
86,000€
Shitet Apartament 2+1+A+BLK, 130 m²

Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt.   2 banj...
130m²
Tiranë
1,150€/m2
2+1
Jepet me qera apartament 3+1+A+BLK, 150 m²

   Apartamenti ndodhet buze ruges Margarita Tutulani ka ko...
150m²
Qarku Tirane
300€/muaj
3+1
Shitet Apartament 2+1 + aneks

Apartamenti ndodhet ne Katin e 1-re te nje pallati ekzistues, 98 m2, me ...
98m²
Tiranë
120,000€
2+1
Shitet Ambient Biznesi

  Pervec ketij ambienti shiten edhe 2 ambiente te tjera biznesi...
160m²
Tiranë
3,000€/m2
Jepet me qera Ambient Biznesi, 230 m2

Ambienti eshte i arreduar dhe i pershtatshem per Club Underground ...
230m²
Tiranë
1,500€/muaj
Shitet apartament 2+1 127.6 m2, kati 1

Adresa: Tek Fresku, ngjitur me divizionin.  
127.6m²
Tiranë
470€/m2
2+1
Shitet Apartament 2+1+BLK

Apartamenti ndodhet ne Rr.Besim Alla. Apartamenti eshte me hipoteke....
93m²
Tiranë
45,000€
2+1
Shiten 3 Toka Bujqesore

Tokat Bujqesore kane perkatesisht keto siperfaqe: 2ha, 5 ha, 45 ha, ...
522000m²
Durrës
3€/m2
Shiten 4 Apartamente 2+1

Apartamentet kane perkatesisht keto siperfaqe: 92 m2 95 m2 1...
Tiranë
880€/m2
2+1
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te njiheni me disa lloje konflikti pundhenes-punonjes ne ambjentin e punes?
Konfliktet ne ambjentin e punes jane te shpeshta dhe ato mund te ndodhin per nje sere arsyesh, me poshte renditen disa prej ketyre arsyeve, ato me te zakoneshmet...
Si te kuptoni arsyet se pse cilesia eshte e rendesishme per nje biznes?
Cilesia eshte nje nder tiparet e nje biznesi qe mund te beje diferencen mes suksesit dhe deshtimit, me poshte renditen disa shpjegime te rendesise se cilesise ne biznes...
Si te njiheni me faktoret financiare qe ndikojne ne moralin e punonjesve?
Nese doni qe te keni punonjes sa me te motivuar atehere mund ti referoheni mjeteve fiananciare per tia arritur ketij qellimi, me poshte jane disa keshilla...
Si te perzgjidhni nje furnitor ushqimesh?
Furnitoret e ushqimore jane shume te rendesishem per biznesin tuaj pasi jane ata qe e bjene diferencen ne cilesi, ja disa keshilla se si mund te perzgjidhni nje te tille...
Si te percaktoni fitimin ne nje "flete" humbje/fitim?
Fitimi ne nje biznes eshte praktikisht qellimi pse ky i fundit egziston, ndaj dhe duhet te behet nje llogari se cfare te ardhurash sjell ky biznes, ja disa hapa qe mund tju ndihmojne per kete...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: elami
ikub #:
SHITJE TIRANE
1312090105


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Luarasi