Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Shitet apartament 3+1+3wc+2blk tek Medreseja
 
0
0
Pallat i ri, me punime cilesore.
Tiparet:
Cmimi: 143,000€
Data e Regjistrimit : 09/12/2013
Vendodhja: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 194m²
Nr i dhomave: 3+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6820 56761
Viti i ndertimit: 2013
Kati: 8
Nr. dhoma gjumi: 3
Nr. dhomave te ndenjes: 1
Nr. banjove: 3
Nr. ballkoneve: 2

Okazion !!! Shitet apartament 3+1+3wc+2blk, me sip 194.5m2, kati i 8 me nje pallat te ri, e punime shum cilesore. Adresa : tek"Medreseja"
 
Cmimi 143000 euro dhe Nr Kontakti : +355 6820 56761
 
Email: sherif.beguimobiliare@yahoo.com

NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet

150 m nga hyrja e Kopshtit Zoologjik Tiranë ofrohen për shitje...
70m²
Tiranë
900€/m2
1+1
Shitet toke ne Mezeze te Tiranes

Ne Mezez te Tiranes, shitet toke, me sip. 4.080m2. Cmimi: 204.000 eu...
4080m²
Tiranë
204,000€
Shitet Hotel + Restorant + Bar

Shitet hotel " Grand ", ne Kruje. Cmimi: 1.000.000 euro ...
0m²
Krujë
1,000,000€
Shitet ose Jepet me Qera Ambient Biznesi

Ambienti ndodhet pa shkuar ne Kamez, afer kompleksit sportiv. Objekt...
720m²
Tiranë
290,000€
Shitet Toke 500 m²

Cmimi eshte i diskutueshem.
500m²
Tiranë
30,000,000L
Shitet Ambient Biznesi, 86 m²

 Ambienti eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per klinik...
86m²
Durrës
700€/m2
Jepet me Qera Ambient Biznesi, tek Brryli

Ambienti ndodhet prane Bar-Kafe Santa Maria. Ambienti eshte i persht...
20m²
Tiranë
200€/muaj
Jepet me Qera Dyqan, tek Tregu Elektrik

Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambienti ka e...
160m²
Tiranë
800€/muaj
Shitet apartament 2+1

Apartamenti eshte i kompletuar.
127m²
Tiranë
110,000€
2+1
Jepet me Qera Apartament 4+1

Apartamenti ndodhet ne lagjen Ali Demi,afer depove te ujit.   ...
115m²
Tiranë
18,000L/muaj
4+1
Shitet Objekt i gatshem per Biznes, ne Shijak

Objekti ka nje siperfaqe prej 1200 m2, nga kjo 600 m2 jane magazina +dyq...
1200m²
Shijak
60,000€
Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Sadik Petrela

  Apartament  eshte me punime cilesor, parket laminat, &nb...
93.6m²
Tiranë
74,300€
2+1
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te njiheni me disa teknika te suksesshme te menaxhimit?
Menaxhimi i suksesshem ka nevoje per disa teknika qe duhen zbatuar, nese jeni nje menaxher ne nje firme te madhe eshte mire qe te ndiqni disa nga keshillat qe renditen me poshte...
Si te zhvilloni nje plan rekrutimi per biznesin tuaj te ri?
Nese doni qe te keni personat me te kualifikuar per biznesin tuaj te ri, duhet fillimisht te ngrini nje plan te mire rekrutimi, ja disa keshilla se si mund ta beni kete...
Si te shkruani nje rezume permbledhese objektivesh?
Te gjithe te interesuarit per nje pune te re jane tashme te "detyruar" te shkruajne nje CV, eshte e dobishme qe kjo CV te kete sa me shume objektiva te perbashket me kompanine ne te cilen aplikoni per
Si te njiheni me disa praktika dhe politika punesimi te rendesishme?
Diskriminimi ne punesim eshte nje fenomen qe le shume njerez ane e mbane botes pa pune, me poshte jane disa praktika dhe politika qe duhet te zbatohen kur punesoni dike...
Si te gjeni nje konsulent shitjesh per biznesin tuaj?
Konsulenti i shitjeve eshte nje person qe ka per pergjegjesi primare te kujdeset per shitjen e produkteve dhe menaxhimin e kerkesave te klienteve, ja disa keshilla te vlefshme...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: elami
ikub #:
SHITJE TIRANE
1312090105

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert