0 0
 
Ky artikull ka skaduar!
Shitet apartament 3+1+3wc+2blk tek Medreseja 143.000€
 • http://www.ikub.al/cache/images/f8/f82b1188-7163-4988-bc61-ba2cfb0e2ab7-295-300-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/fa/fa984767-56a3-40cb-9610-eb5597981efe-295-300-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/1d/1dd41ebb-5ab5-462f-9326-41ae88c7fa54-295-300-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/32/3261e44d-9461-444b-9eda-8a5606c28b83-295-300-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/b7/b7934589-79c7-445d-8bc5-c420a725bc1f-295-300-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/08/08c97a04-97a9-44bd-88da-5d8d7126fcdc-295-300-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/e2/e2e15125-8a4e-4bac-8096-0b1c34424912-295-300-1-111111.jpg

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/fb/fb4132c0-f413-4ed2-a6bb-a07afbded980-295-300-1-111111.jpg

  9

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 09/12/2013
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 194m²
Viti i ndertimit: 2013
Nr i dhomave: 3+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6820 56761
Kati: 8
Nr. dhoma gjumi: 3
Nr. dhoma ndejtje: 1
Nr. banjo: 3
Nr. ballkone: 2

Pallat i ri, me punime cilesore.

Okazion !!! Shitet apartament 3+1+3wc+2blk, me sip 194.5m2, kati i 8 me nje pallat te ri, e punime shum cilesore. Adresa : tek"Medreseja"
 
Cmimi 143000 euro dhe Nr Kontakti : +355 6820 56761
 
Email: sherif.beguimobiliare@yahoo.com
Të Sponsorizuara
Shitet truall 450m2 - 700€/m2,
Korçë

Shitet ose jepet me qera kompleksi me siperfaqe 2500m2 -
Qarku Durrës

Tirane, shitet Are 500 m2 - 1.500.000L,
Tiranë

Shitet Hotel “GRAND”, Kruje - 1.000.000€,
Krujë

5 Njesi Biznesi Kryemedhenj Kavaje - 103.000€,
Kavajë

Zyra & Magazine Xhafzotaj – Durres - 1.450.000€,
e papercaktuar

Ndertese 3 Kateshe Babrru – Tirane E RE - 350.000€,
Qarku Tiranë

Shiten 2 Njesi Plazh – Durres - 96.000€,
e papercaktuar

Shitet Njesi 606 m2 dhe Bodrum 606 m2 ne Kavaje - 620.000€,
Kavajë

Shitet ambient biznesi, me sip. 185m2 Kucove - 45.000€,
Kuçovë

Shitet ambient biznesi, me sip. 117m2 Kukes - 170.000€,
Kukës

Njesi Biznesi Apollonia - Durres - 75.000€,
Qarku DurrësMyIkub

Katalogu


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: elami
ikub #:
SHITJE TIRANE
1312090105


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300