Lokal tek ish-blloku, Tirane
ikub#: 1003250073
1.137.849 EUR
Shitje
281.58 m²
Tiranë

1. Lokal me siperfaqe ndertimi prej 281.58 m2, te ndodhura ne katin perdhe te nje banese me dalje direkte ne rrugen Pjeter Bogdani, tek ish-blloku, Tirane.

2. Cmimi i shitjes eshte 1137849 euro

3. Mundesohet blerja me kredi te shpejte dhe te leverdisshme

Per me shume informacion klikoni ketu

Tel :  22 300 80
Cel:  069 20 88 881 
          069 20 88 882
            068 20 51 119


NJOFTIMET E FUNDIT
800€/muaj
231m²
Sheshi Skenderbej
80.000€
4000m²
Shkodër
49.000€
110m²
Yzberisht
2+1
115.000€
137m²
Unaza e Madhe
3+1
108.000€
108m²
Kopshti Zoologjik
2+1
85.000€
105.5m²
Ish Parku Autobusave
2+1

Shfleto artikuj te tjere per: AMBIENT LOKAL
Postuar nga: argjenti
ikub #:
1003250073
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved