Vendndodhja
Tipi i prones
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Lokal tek ish-blloku, Tirane 1,137,849€
 
0
0

 • http://www.ikub.al/cache/images/6e/6e4f6636-b6b5-481d-a813-892b89c7bd16-295-300-1-111111.jpg

  Pamje godina

 • http://www.ikub.al/cache/images/c7/c7d7e501-522a-47a6-88b2-2edf2dd317ab-295-300-1-111111.jpg

  Planimetri Apartamenti

 • http://www.ikub.al/cache/images/b9/b98b8e70-25a9-4541-a160-18faa2b273a3-295-300-1-111111.jpg

  Planimetri Apartamenti

 • http://www.ikub.al/cache/images/78/784ac02b-20ee-405c-924f-e59c5f8cde41-295-300-1-111111.jpg

  Planimetri Lokali

 • http://www.ikub.al/cache/images/a3/a32292c6-8847-4094-8204-5b61d4174df3-295-300-1-111111.jpg

  Planimetri Garazhdi

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 15/04/2010
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Biznese
Siperfaqja: 281.58m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: 1st Real Estate - Immobiliari
Inf. Kontakti: 04 22 300 80
Personi i kontaktit: Tani

Ne jemi Shoqeria Teuta Konstruksion, dhe jemi te interesuar tju ofrojme sa me poshte.

1. Lokal me siperfaqe ndertimi prej 281.58 m2, te ndodhura ne katin perdhe te nje banese me dalje direkte ne rrugen Pjeter Bogdani, tek ish-blloku, Tirane.

2. Cmimi i shitjes eshte 1137849 euro

3. Mundesohet blerja me kredi te shpejte dhe te leverdisshme

Per me shume informacion klikoni ketu

Tel :  22 300 80
Cel:  069 20 88 881 
          069 20 88 882
            068 20 51 119

Të Sponsorizuara


Dev InfShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
AMBIENT LOKAL
1003250073


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu