0 0
 
Ky artikull ka skaduar!
Lokal tek ish-blloku, Tirane 1.137.849€
 • http://www.ikub.al/cache/images/6e/6e4f6636-b6b5-481d-a813-892b89c7bd16-295-300-1-111111.jpg

  Pamje godina

 • http://www.ikub.al/cache/images/c7/c7d7e501-522a-47a6-88b2-2edf2dd317ab-295-300-1-111111.jpg

  Planimetri Apartamenti

 • http://www.ikub.al/cache/images/78/784ac02b-20ee-405c-924f-e59c5f8cde41-295-300-1-111111.jpg

  Planimetri Lokali

 • http://www.ikub.al/cache/images/a3/a32292c6-8847-4094-8204-5b61d4174df3-295-300-1-111111.jpg

  Planimetri Garazhdi

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 15/04/2010
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Komplekse
Siperfaqja: 281.58m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: 1st Real Estate - Immobiliari
Inf. Kontakti: 04 22 300 80
Personi i kontaktit: Tani

Ne jemi Shoqeria Teuta Konstruksion, dhe jemi te interesuar tju ofrojme sa me poshte.

1. Lokal me siperfaqe ndertimi prej 281.58 m2, te ndodhura ne katin perdhe te nje banese me dalje direkte ne rrugen Pjeter Bogdani, tek ish-blloku, Tirane.

2. Cmimi i shitjes eshte 1137849 euro

3. Mundesohet blerja me kredi te shpejte dhe te leverdisshme

Per me shume informacion klikoni ketu

Tel :  22 300 80
Cel:  069 20 88 881 
          069 20 88 882
            068 20 51 119

Të Sponsorizuara
Shitet truall 450m2 - 700€/m2,
Korçë

Shitet ose jepet me qera kompleksi me siperfaqe 2500m2 -
Qarku Durrës

Tirane, shitet Are 500 m2 - 1.500.000L,
Tiranë

Shitet Hotel “GRAND”, Kruje - 1.000.000€,
Krujë

5 Njesi Biznesi Kryemedhenj Kavaje - 103.000€,
Kavajë

Zyra & Magazine Xhafzotaj – Durres - 1.450.000€,
e papercaktuar

Ndertese 3 Kateshe Babrru – Tirane E RE - 350.000€,
Qarku Tiranë

Shiten 2 Njesi Plazh – Durres - 96.000€,
e papercaktuar

Shitet Njesi 606 m2 dhe Bodrum 606 m2 ne Kavaje - 620.000€,
Kavajë

Shitet ambient biznesi, me sip. 185m2 Kucove - 45.000€,
Kuçovë

Shitet ambient biznesi, me sip. 117m2 Kukes - 170.000€,
Kukës

Njesi Biznesi Apollonia - Durres - 75.000€,
Qarku DurrësMyIkub

Katalogu


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
AMBIENT LOKAL
1003250073


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300