Shitet Apartament 3+1
ikub#: 1201090174
200,000 EUR
Shitje
147 m²
Tiranë
Tualete: 2,

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara ne Tirane. Pallati ku ndodhet ap. eshte i ri dhe i ndertuar me nje cilesi te larte Pallati ka ne dizpozicion 2 ashensor si dhe nje adminstrator per mirbajtjen e Pallatit.

Dyert e brendshme jane prej druri dhe dritaret duralumin. Ambjenti eshte i shtruar me pllaka dhe eshte lyer. Te dyja wc jane te shtruara me pllaka cilesore. Gjithastu ka dhe mundesi parkim vetem per banoret e pallatit.

Per cdo informacion ose per te pare apartamentin mund te na kontaktoni.

Faleminderit!

E-mail: amgalbania@gmail.com


NJOFTIMET E FUNDIT
542€/m2
120m²
Shkodër
3+1
890,000€
2206m²
Shkodër
1,200€/m2
126m²
Komuna e Parisit
2+1
i diskutueshem
15000m²
Krujë
64,000€
108m²
Unaza e Madhe
2+1
70,000€
127m²
Unaza e Madhe
2+1
62,000€
112m²
Unaza e Madhe
2+1
58,000€/m2
105m²
Unaza e Madhe
2+1
61,000€/m2
107m²
Fresku
2+1
800€/m2
33m²
Komuna e Parisit
1,000€/m2
69m²
Komuna e Parisit

Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 3+1
Postuar nga: aleda
ikub #:
1201090174
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved