0 0
0
 
Ky artikull ka skaduar!
Shitet Apartament 3+1 200.000€
Tiparet:
Data e Regjistrimit : 09/01/2012
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 147m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: 3+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 69 20 36360
Kati: 6
Nr. dhoma gjumi: 3
Nr. dhoma ndejtje: 1
Nr. banjo: 2
Nr. ballkone: 2

Apartamenti ndodhet ne rrugen “Perlat Rexhepi”, prane zones se ish bllokut, rreth 50 metra nga presidenca.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara ne Tirane. Pallati ku ndodhet ap. eshte i ri dhe i ndertuar me nje cilesi te larte Pallati ka ne dizpozicion 2 ashensor si dhe nje adminstrator per mirbajtjen e Pallatit.

Dyert e brendshme jane prej druri dhe dritaret duralumin. Ambjenti eshte i shtruar me pllaka dhe eshte lyer. Te dyja wc jane te shtruara me pllaka cilesore. Gjithastu ka dhe mundesi parkim vetem per banoret e pallatit.

Per cdo informacion ose per te pare apartamentin mund te na kontaktoni.

Faleminderit!

E-mail: amgalbania@gmail.com

Të Sponsorizuara
Tirane, shitet Are 500 m2 - 1.500.000L,
Tiranë

Shitet Hotel “GRAND”, Kruje - 1.000.000€,
Krujë

5 Njesi Biznesi Kryemedhenj Kavaje - 103.000€,
Kavajë

Zyra & Magazine Xhafzotaj – Durres - 1.450.000€,
e papercaktuar

Ndertese 3 Kateshe Babrru – Tirane E RE - 350.000€,
Qarku Tiranë

Shiten 2 Njesi Plazh – Durres - 96.000€,
e papercaktuar

Shitet Njesi 606 m2 dhe Bodrum 606 m2 ne Kavaje - 620.000€,
Kavajë

Shitet ambient biznesi, me sip. 185m2 Kucove - 45.000€,
Kuçovë

Shitet ambient biznesi, me sip. 117m2 Kukes - 170.000€,
Kukës

Njesi Biznesi Apollonia - Durres - 75.000€,
Qarku Durrësnewhomesalbania


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
 0 1201090174

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan