Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tasim, prane Ministrise se Jashtme.
ikub#: 1203010039
700 EUR
Qira
120 m²
Tiranë

Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tasim, prane Ministrise se Jashtme.

 Apartament 2+1+3WC+1Bll me siperfaqe 120 m2, i shturar me pllake dhe  parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kateshe. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashke kohore, AC,  tel dhe internet. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje, mundesi parkimi ne oborrin e viles.

Cmimi 700 Euro/muaj.

 

Tirana, Apartment 2+1 for rent at Hoxha Tasim street, near to Ministry of Justice.

The apartment has 2 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms and a balcony with surface 120 m2,paved with tiles and parquet, located on 2-nd floor of a villa. The apartment is fully furnished in a modern way, has AC, tel, internet. The apartment is oriented South-West, parking opportunities in the courtyard of the villa.

Price 700 Euro/month


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
15,000L/muaj
65m²
Durrës
1+1
30,000L/muaj
26m²
Shkodër
68,600€
106m²
Shkodër
2+1
i diskutueshem
700m²
Shkodër
65,000€
99m²
Laprake
2+1
25,000L/muaj
25m²
Shkodër
105,000€
50m²
Spitali Nene Tereza
116,000€
79m²
Kopshti Zoologjik
2+1
130,000€
62m²
Komuna e Parisit
28,000€
28m²
Zogu i Zi
Garsoniere
170,000€
105m²
Komuna e Parisit

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Tirana Real Estate
ikub #:
1203010039
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved