Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tasim, prane Ministrise se Jashtme.
ikub#: 1203010039
700 EUR
Qira
120 m²
Tiranë

Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tasim, prane Ministrise se Jashtme.

 Apartament 2+1+3WC+1Bll me siperfaqe 120 m2, i shturar me pllake dhe  parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kateshe. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashke kohore, AC,  tel dhe internet. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje, mundesi parkimi ne oborrin e viles.

Cmimi 700 Euro/muaj.

 

Tirana, Apartment 2+1 for rent at Hoxha Tasim street, near to Ministry of Justice.

The apartment has 2 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms and a balcony with surface 120 m2,paved with tiles and parquet, located on 2-nd floor of a villa. The apartment is fully furnished in a modern way, has AC, tel, internet. The apartment is oriented South-West, parking opportunities in the courtyard of the villa.

Price 700 Euro/month


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
62.000€/m2
104m²
Unaza e Madhe
2+1
60.000€
90m²
Durrës
39.000€
80m²
Unaza e Madhe
1+1
390.000€
280m²
Komuna e Parisit
3+1
65.000€/m2
118m²
Kthesa e Kamzes
2+1
830€/m2
93m²
Ish Frigoriferi
2+1
36.000€/m2
30m²
Unaza e Madhe
300.000€
300m²
Fushat e Dinamos
1+1
88.000€
102m²
Kinostudio
2+1
55.000€
180m²
Babrru

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Tirana Real Estate
ikub #:
1203010039
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved