Vendndodhja
Tipi i prones
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tasim, prane Ministrise se Jashtme. 700€/muaj
 
0
0

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 01/03/2012
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Jap me qira
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 120m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: Tirana Real Estate
Inf. Kontakti: 0672053361
Personi i kontaktit: Tirana Real Estate

Apartament 2+1+3WC+1Bll me siperfaqe 120 m2.

Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tasim, prane Ministrise se Jashtme.

 Apartament 2+1+3WC+1Bll me siperfaqe 120 m2, i shturar me pllake dhe  parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kateshe. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashke kohore, AC,  tel dhe internet. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje, mundesi parkimi ne oborrin e viles.

Cmimi 700 Euro/muaj.

 

Tirana, Apartment 2+1 for rent at Hoxha Tasim street, near to Ministry of Justice.

The apartment has 2 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms and a balcony with surface 120 m2,paved with tiles and parquet, located on 2-nd floor of a villa. The apartment is fully furnished in a modern way, has AC, tel, internet. The apartment is oriented South-West, parking opportunities in the courtyard of the villa.

Price 700 Euro/monthDev Inf

Katalogu


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Tirana Real Estate
ikub #:
1203010039


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu