Shitet Apartament 2 +1
ikub#: 1203190054
Shitje
72 m²
Tiranë

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor.

Palalti ndodhet ne zone te qete dhe me infrastrukture shume te mire.

Apartamenti eshte i hitotekuar dhe pjeserisht i mobiluar.

 

 


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
600.000€
1728m²
Krujë
73.000€
106m²
Unaza e Madhe
2+1
105.500€
133.7m²
Spitali Nene Tereza
3+1
i diskutueshem
1008m²
Spitali Nene Tereza
Me shume se 5
46.000€
87m²
Yzberisht
2+1
i diskutueshem
21 Dhjetori
Garsoniere
62.000€/m2
104m²
Unaza e Madhe
2+1
60.000€
90m²
Durrës
39.000€
80m²
Unaza e Madhe
1+1
44.800€
56.8m²
Spitali Nene Tereza
1+1
65.000€/m2
118m²
Kthesa e Kamzes
2+1

Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1
Postuar nga: aleda
ikub #:
1203190054
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved