Vendndodhja
Tipi i prones
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Shitet Apartament 2 +1
 
0
0

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 19/03/2012
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 72m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: 2+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 67 26 42060
Personi i kontaktit: Ajdini Junior
Kati: 4
Nr. dhoma gjumi: 2
Nr. dhoma ndejtje: 1

E modifikuar +1 Bll + 1 wc me ajrim natyral.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor.

Palalti ndodhet ne zone te qete dhe me infrastrukture shume te mire.

Apartamenti eshte i hitotekuar dhe pjeserisht i mobiluar.

 

 

Të Sponsorizuara


Dev Inf

Katalogu


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1203190054


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu