Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Shitet Apartament 2 +1
 
0
0
E modifikuar +1 Bll + 1 wc me ajrim natyral.
Tiparet:
Cmimi:
Data e Regjistrimit : 19/03/2012
Vendodhja: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 72m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: 2+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 67 26 42060
Personi i kontaktit: Ajdini Junior
Kati: 4
Nr. dhoma gjumi: 2
Nr. dhomave te ndenjes: 1

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor.

Palalti ndodhet ne zone te qete dhe me infrastrukture shume te mire.

Apartamenti eshte i hitotekuar dhe pjeserisht i mobiluar.

 

 


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Jepet me qera Vile 3 kateshe

Vila ndodhet ne rrugen "Sadik Petrela", prane bar Venue, perbe...
400m²
Tiranë
750€/muaj
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2

Shtepai eshte 3 kateshe, ku kati i trete eshte ne perfundim. Shtepia k...
2000m²
86,000€
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2

Objekti ndodhet ne aksin nacional Fushe Kruje - Kamez, 500m nga rruga kr...
4000m²
Tiranë
58,000€
Apartament 1+1+Garazh tek Nobis

Rr. "Sami Frasheri", afer kompleksit Nobis, shitet apartment 1...
65m²
Tiranë
150,000€
1+1
Jepet me qera ambient vetem per zyra, 2000 m²

Jepet me qera ambient 5 katesh 2000 m² ndertim Oborri 500 m&sup...
2000m²
Tiranë
10,000€/muaj
Jepet me qera apartament 3+1+A+BLK, 150 m²

   Apartamenti ndodhet buze ruges Margarita Tutulani ka ko...
150m²
Qarku Tirane
300€/muaj
3+1
Shitet Apartament 2+1 + aneks

Apartamenti ndodhet ne Katin e 1-re te nje pallati ekzistues, 98 m2, me ...
98m²
Tiranë
120,000€
2+1
Jepet me qera Ambient Biznesi, 230 m2

Ambienti eshte i arreduar dhe i pershtatshem per Club Underground ...
230m²
Tiranë
1,500€/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1+A+BLK, 109 m²

  Apartamenti 2+1+A+BLK, me siperfaqe 109 m², ndodhet ne k...
109m²
Qarku Tirane
600€/muaj
2+1
Shitet Apartament 2+1+A+BLK, 130 m²

Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt.   2 banj...
130m²
Tiranë
1,150€/m2
2+1
Shitet Apartament 2+1+BLK

Apartamenti ndodhet ne Rr.Besim Alla. Apartamenti eshte me hipoteke....
93m²
Tiranë
45,000€
2+1
Shiten 3 Toka Bujqesore

Tokat Bujqesore kane perkatesisht keto siperfaqe: 2ha, 5 ha, 45 ha, ...
522000m²
Durrës
3€/m2
Shitet Ambient Biznesi

  Pervec ketij ambienti shiten edhe 2 ambiente te tjera biznesi...
160m²
Tiranë
3,000€/m2
Shiten 4 Apartamente 2+1

Apartamentet kane perkatesisht keto siperfaqe: 92 m2 95 m2 1...
Tiranë
880€/m2
2+1
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te trajnoheni per teknologjine e informacionit?
Nese jeni te interesuar ne kete fushe dhe doni te beni nje "kurs" mesimor atehere mund te ndiqni kete menyere per tia arritur qellimit....
Si te perdorni grafiket per te ndihmuar biznesin tuaj?
Normalisht ne shume aspekte grafiket e ndryshem jane pika te forta referimi per te marre njohuri te shumta rreth nje biznesi, keto keshilla mund tu ndihmojne...
Si te shkruani nje rezume permbledhese objektivesh?
Te gjithe te interesuarit per nje pune te re jane tashme te "detyruar" te shkruajne nje CV, eshte e dobishme qe kjo CV te kete sa me shume objektiva te perbashket me kompanine ne te cilen aplikoni per
Si te caktoni buxhetin tuaj te reklamimit?
Pasi te keni krijuar planin e marketingut hapi i rradhes eshte caktimi i nje buxheti per marketingun, me poshte jane disa elemente qe mund ti keni parasysh mire...
Si te zgjidhni nje konflikt me supervizorin tuaj?
Konflikti ne disa raste mund te jete i paevtiueshem ne ambjentin e punes, dhe ne shume prej ketyre rasteve ndodh me nje epror, keshtu qe eshte mire qe te dini si te veproni, me poshte renditen disa ke
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1203190054


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Luarasi