Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Jepet me qera garsoniere
 
0
0
E Kompletuar.
Tiparet:
Cmimi: 19,000L/muaj
Data e Regjistrimit : 19/04/2012
Vendodhja: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Jap me qira
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 0m²
Nr i dhomave: Garsoniere
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 67 29 42785
Kati: 1

E pershtatshme per cift ose per 2 vajza.

Adresa: Tek "21 Dhjetori", mbrapa Hotel Mondial


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet

150 m nga hyrja e Kopshtit Zoologjik Tiranë ofrohen për shitje...
70m²
Tiranë
900€/m2
1+1
Shitet toke ne Mezeze te Tiranes

Ne Mezez te Tiranes, shitet toke, me sip. 4.080m2. Cmimi: 204.000 eu...
4080m²
Tiranë
204,000€
Shitet Hotel + Restorant + Bar

Shitet hotel " Grand ", ne Kruje. Cmimi: 1.000.000 euro ...
0m²
Krujë
1,000,000€
Shitet Apartament, 110 m2, Kati 8

3 dhoma gjumi+ guzhina me vete dhe dhome ndejtje, 1 tualet + depo, me hi...
110m²
Tiranë
89,000€
3+1
Shitet Dyqan, 160 m²

Dyqani eshte me sistem kondicionim aspirim. Tavani  eshte i...
160m²
Tiranë
150,000€
Shitet ose Jepet me Qera Ambient Biznesi

Ambienti ndodhet pa shkuar ne Kamez, afer kompleksit sportiv. Objekt...
720m²
Tiranë
290,000€
Shitet Ambient Biznesi, 86 m²

 Ambienti eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per klinik...
86m²
Durrës
700€/m2
Shitet Toke 500 m²

Cmimi eshte i diskutueshem.
500m²
Tiranë
30,000,000L
Shitet apartament 2+1

Apartamenti eshte i kompletuar.
127m²
Tiranë
110,000€
2+1
Shitet Objekt i gatshem per Biznes, ne Shijak

Objekti ka nje siperfaqe prej 1200 m2, nga kjo 600 m2 jane magazina +dyq...
1200m²
Shijak
60,000€
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te njiheni me disa keshilla te investigimit ne ambjentin e punes?
Na ambjentin e punes mund te kete ceshtje te ndryshme qe mund te kene nevoje per hetim, ja disa keshilla qe mund te jene te vlefshme qe ky hetim te shkaktoje sa me pak probleme ne mardhenies punedhene
Si te reklamoni restorantin tuaj?
Nje resorant eshte nje lloj biznesi shume i brishte dhe ka te dy anet e monedhes, ose eshte eshte shume i suksesshem ose deshton, ja disa ide qe mund te sherbejne per nje reklamim sa me cilesor....
Si te merrni ndihme per te zhvilluar nje plan marketingu?
Plani i marketingut eshte i rendesishem per biznesin, por nese nuk dini nga tia nisni duhet te merrni ndihme, ja disa keshilla qe mund tu hyjne ne pune...
Si të marrësh vendime sa më të drejta
Marrja e një vendimi nuk është gjithmonë e lehtë siç duket. Ndonjëherë, një vendim mund të ndryshojë jetën tënde dhe atë të tjerëve. Këto këshilla do të ndihmojnë në procesin e zgjedhjes
Si te kurseni energjine elektrike ne zyrat tuaja?
Energjia sa me shume kalon koha, aq me shume shtrenjtohet, keshtu qe eshte mire te dini disa teknika qe mund tu hyne ne pune per te kursyer energji ne zyrat tuaja...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1204190031

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb