Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Ne Babrru shitet shtepi private
 
0
0
Me oborr me siperfaqe totale 300 metra katror.
Tiparet:
Cmimi: 4,000,000L
Data e Regjistrimit : 10/05/2012
Vendodhja: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Shtepi
Siperfaqja: 80m²
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 68 41 09860

Dokumenta ne proces legalizimi.


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet

150 m nga hyrja e Kopshtit Zoologjik Tiranë ofrohen për shitje...
70m²
Tiranë
900€/m2
1+1
Shitet toke ne Mezeze te Tiranes

Ne Mezez te Tiranes, shitet toke, me sip. 4.080m2. Cmimi: 204.000 eu...
4080m²
Tiranë
204,000€
Shitet Hotel + Restorant + Bar

Shitet hotel " Grand ", ne Kruje. Cmimi: 1.000.000 euro ...
0m²
Krujë
1,000,000€
Shitet Apartament, 110 m2, Kati 8

3 dhoma gjumi+ kuzhina me vete dhe dhome ndenjeje, 1 tualet + depo, me h...
110m²
Tiranë
89,000€
3+1
Shitet Dyqan, 160 m²

Dyqani eshte me sistem kondicionim aspirim. Tavani  eshte i...
160m²
Tiranë
150,000€
Shitet ose Jepet me Qera Ambient Biznesi

Ambienti ndodhet pa shkuar ne Kamez, afer kompleksit sportiv. Objekt...
720m²
Tiranë
290,000€
Shitet Ambient Biznesi, 86 m²

 Ambienti eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per klinik...
86m²
Durrës
700€/m2
Shitet Toke 500 m²

Cmimi eshte i diskutueshem.
500m²
Tiranë
30,000,000L
Shitet apartament 2+1

Apartamenti eshte i kompletuar.
127m²
Tiranë
110,000€
2+1
Shitet Objekt i gatshem per Biznes, ne Shijak

Objekti ka nje siperfaqe prej 1200 m2, nga kjo 600 m2 jane magazina +dyq...
1200m²
Shijak
60,000€
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te caktoni kufijte personale me koleget tuaj?
Koleget jane prezente ne cdo dite pune dhe me ta nderveprimi dhe feedback-u pozitiv eshte shume i rendesishem nese doni qe puna juaj te jete e vleresuar, ja disa keshilla qe lidhen me kete teme...
Si te kerkoni nje rroge me te madhe nga sa ju eshte ofruar?
Nese jeni duke aplikuar per nje pune dhe ju kane bere nje oferte per rrogen me te cilen nuk jeni dakort, ja se si mund te silleni per te bere nje kunderoferte....
Si te ndertoj nje Pyetesor per matjen e Permbushjes se kerkesave te Klienteve
Pyetjet e vendosura ne pyetesorin e matjes se permbushjes se kerkesave te klienteve jane te rendesishme per zhvillimin e nje sondazhi efektiv. Ky artikull jep nje orientim se si mund te hartohen pyetj
Si te formoni nje korporate?
Nese jeni duke krijuar nje korporate mund te perdorni keshillat e meposhteme ne favorin tuaj...
Si te flisni me personin te cilit jeni duke i dorezuar nje aplikim pune?
Disa punedhenes mund te kerkojne qe ju ti dorezoni vete formularet tuaj te aplikimit per nje vend pune, me poshte jane disa keshilla se si duhet te silleni...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1205100040

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb