Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Shitet toke ne Durres
 
0
0
Toka ndodhet ne buze te rruges kryesore sektor rinia-durres
Tiparet:
Cmimi: 15€/m2
Data e Regjistrimit : 15/11/2012
Vendodhja: e papercaktuar
Tipi i Trasaksionit: e paspecifikuar
Tipi i Prones: Toka
Siperfaqja: 20000m²
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6853 34202

 

Eshte e pershtateshme per cdo lloj biznesi, me certifikate dhe dokumentacione te rregullta.Siperfaqja 20.000m2 dhe nje pjese tjeter toke 4000m2.

NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet

150 m nga hyrja e Kopshtit Zoologjik Tiranë ofrohen për shitje...
70m²
Tiranë
900€/m2
1+1
Shitet ose Jepet me Qera Ambient Biznesi

Ambienti ndodhet pa shkuar ne Kamez, afer kompleksit sportiv. Objekt...
720m²
Tiranë
290,000€
Shitet Ambient Biznesi, 86 m²

 Ambienti eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per klinik...
86m²
Durrës
700€/m2
Jepet me Qera Ambient Biznesi, tek Brryli

Ambienti ndodhet prane Bar-Kafe Santa Maria. Ambienti eshte i persht...
20m²
Tiranë
200€/muaj
Shitet Toke 500 m²

Cmimi eshte i diskutueshem.
500m²
Tiranë
30,000,000L
Jepet me Qera Dyqan, tek Tregu Elektrik

Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambienti ka e...
160m²
Tiranë
800€/muaj
Shitet apartament 2+1

Apartamenti eshte i kompletuar.
127m²
Tiranë
110,000€
2+1
Jepet me Qera Apartament 4+1

Apartamenti ndodhet ne lagjen Ali Demi,afer depove te ujit.   ...
115m²
Tiranë
18,000L/muaj
4+1
Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Sadik Petrela

  Apartament  eshte me punime cilesor, parket laminat, &nb...
93.6m²
Tiranë
74,300€
2+1
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te gjeni nje investitor privat per biznesin tuaj?
Biznesi ka nevoje per kapital, ja disa keshilla se si mund te gjeni nje investitor privat per te nisur biznesin tuaj te ri...
Si te njiheni me sistemet e menaxhimit strategjik te informacionit?
Informacioni eshte ai qe mund te beje diferencen ne menaxhim dhe ne biznes, me poshte renditen disa karakteristika qe lidhen me kete lloj informacioni...
Si te dalloni shenjat e konfliktit midis gjinise ne ambjentin e punes?
Ne ambjentin e punes mund te kete konflikte te heshtura midis gjinise, qe pak nga pak fillojne te shfaqen, ja se cduhet te beje nje drejtues i mire per ti dalluar ato...
Si te kontrolloni buxhetin e nje kompanie?
Buxheti i nje kompanie eshte shume i rendesishem dhe nuk duhet lene pas dore, ja disa keshilla se si mund ta kontrolloni ate ne menyre periodike...
Si ti trajnoni punonjesit tuaj sipas nevoja qe paraqet kompania?
Trajnimi eshte nje pjese shume e rendesishme e gjetjes se punonjesve te rinj, ja si mund te trajnoni punonjesit tuaj te rinj sipas nevojave qe ka kompania juaj...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
DURRES TOKA
1211150117

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert