Vendndodhja
Tipi i prones
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Shitet toke ne Durres 15€/m2
 
0
0

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 15/11/2012
Pozicioni Gjeografik: e papercaktuar
Tipi i Trasaksionit: e paspecifikuar
Tipi i Prones: Toka
Siperfaqja: 20000m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6853 34202

Toka ndodhet ne buze te rruges kryesore sektor rinia-durres

 

Eshte e pershtateshme per cdo lloj biznesi, me certifikate dhe dokumentacione te rregullta.Siperfaqja 20.000m2 dhe nje pjese tjeter toke 4000m2.
Të Sponsorizuara


Dev InfShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
DURRES TOKA
1211150117


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu