Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Shitet nje dyqan ne kat te nendheshem te "Tirana e Re"
 
0
0
Shitet dyqan ne katin e nendheshem tek pallati moskat ne rrugen "Sami Frasheri", prane nderteses se partise LSI. Vlera eshte 30000 euro!
Tiparet:
Cmimi: 30,000€
Data e Regjistrimit : 13/12/2012
Vendodhja: e papercaktuar
Tipi i Trasaksionit: e paspecifikuar
Tipi i Prones: Dyqane
Siperfaqja: 28m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: 0672047190
Personi i kontaktit: Kipjon


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Jepet me qera Vile 3 kateshe

Vila ndodhet ne rrugen "Sadik Petrela", prane bar Venue, perbe...
400m²
750€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2

Shtepai eshte 3 kateshe, ku kati i trete eshte ne perfundim. Shtepia k...
2000m²
86,000€
e papercaktuar
e papercaktuar
Foto Galeri
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2

Objekti ndodhet ne aksin nacional Fushe Kruje - Kamez, 500m nga rruga kr...
4000m²
58,000€
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Apartament 1+1+Garazh tek Nobis

Rr. "Sami Frasheri", afer kompleksit Nobis, shitet apartment 1...
65m²
150,000€
Tiranë
1+1
Foto Galeri
Jepet me qera ambient vetem per zyra, 2000 m²

Jepet me qera ambient 5 katesh 2000 m² ndertim Oborri 500 m&sup...
2000m²
10,000€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Jepet me qera apartament 3+1+A+BLK, 150 m²

   Apartamenti ndodhet buze ruges Margarita Tutulani ka ko...
150m²
300€/muaj
Qarku Tirane
3+1
Shitet Apartament 2+1 + aneks

Apartamenti ndodhet ne Katin e 1-re te nje pallati ekzistues, 98 m2, me ...
98m²
120,000€
Tiranë
2+1
Foto Galeri
Jepet me qera Ambient Biznesi, 230 m2

Ambienti eshte i arreduar dhe i pershtatshem per Club Underground ...
230m²
1,500€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Jepet me qera Apartament 2+1+A+BLK, 109 m²

  Apartamenti 2+1+A+BLK, me siperfaqe 109 m², ndodhet ne k...
109m²
600€/muaj
Qarku Tirane
2+1
Shitet Apartament 2+1+A+BLK, 130 m²

Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt.   2 banj...
130m²
1,150€/m2
Tiranë
2+1
Shitet Apartament 2+1+BLK

Apartamenti ndodhet ne Rr.Besim Alla. Apartamenti eshte me hipoteke....
93m²
45,000€
Tiranë
2+1
Shiten 3 Toka Bujqesore

Tokat Bujqesore kane perkatesisht keto siperfaqe: 2ha, 5 ha, 45 ha, ...
522000m²
3€/m2
Durrës
e papercaktuar
Shitet Ambient Biznesi

  Pervec ketij ambienti shiten edhe 2 ambiente te tjera biznesi...
160m²
3,000€/m2
Tiranë
e papercaktuar
Shiten 4 Apartamente 2+1

Apartamentet kane perkatesisht keto siperfaqe: 92 m2 95 m2 1...
880€/m2
Tiranë
2+1
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te identifikoni konsumatoret shenjester?
Eshte nje nder hapat e nevojshem per te pasur sukses ne nje biznes, me poshte listohen disa keshilla per te arritur kete qellim...
Si te analizosh ne menyre objektive Biznesin
Ky eshte nje artikull per berjen e analizez objektive biznesit
Si te dalloni diferencat mes nje plani dhe nje strategjie marketingu?
Me poshte jane disa elemente shume te rendesishme te planit te marketingut ku strategjia e marketingut eshte nje nder elementet me dominante...
Si te kuptoni se kush ka impakt me te madh ne sherbimin ndaj klientit?
Sherbimi ndaj klientit eshte nje nder themelet e suksesit ne bizneset e soteshme, ja disa keshilla dhe fakte interesante lidhur me kete sherbim ne kompanite me te medha dhe te suksesshme...
Si te njiheni me disa modele te strategjise se marketingut?
Strategjite e marketingut jane disa llojesh ne varesi te shumes qe do te investoni dhe llojit te biznesit qe keni ndermend te hapni, ja disa modele qe mund te jene te vlefshme per ju...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
ikub #:
1212130112


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan