Shitet truall te Rrota e Kuqe, ne Durres
ikub#: 1212270143
200 EUR
Shitje
500 m²
Durrës

Trualli eshte me  hipoteke dhe leje ndertimi per 3 kate,objekt ne fazen e vogel.Cmimi 200 euro m/2 Nr kontakti 
loading...
NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
i diskutueshem
Rr. Elbasanit
NJOFTIMET E FUNDIT
80.000€
90m²
Rr. Elbasanit
2+1
300€/muaj
120m²
Rr. Barrikadave
2+1
450€/muaj
92m²
Komuna e Parisit
3+1
75.000€
75m²
Kavajë
2.000€/muaj
400m²
Linze
Me shume se 5
i diskutueshem
105m²
Kopshti Zoologjik
2+1
270€/m2
70m²
Kopshti Zoologjik
2+1
20.000L/muaj
80m²
Durrës
2+1
<
Shfleto artikuj te tjere per: DURRES TRUALL
Postuar nga: ermal
ikub #:
1212270143
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved