Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Shitet truall te Rrota e Kuqe, ne Durres
 
0
0
Trualli ka sip 500 m/2.
Tiparet:
Cmimi: 200€
Data e Regjistrimit : 27/12/2012
Vendodhja: Durrës
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Troje
Siperfaqja: 500m²
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6921 52998

Trualli eshte me  hipoteke dhe leje ndertimi per 3 kate,objekt ne fazen e vogel.Cmimi 200 euro m/2 Nr kontakti 


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet

150 m nga hyrja e Kopshtit Zoologjik Tiranë ofrohen për shitje...
70m²
Tiranë
900€/m2
1+1
Shitet toke ne Mezeze te Tiranes

Ne Mezez te Tiranes, shitet toke, me sip. 4.080m2. Cmimi: 204.000 eu...
4080m²
Tiranë
204,000€
Shitet Hotel + Restorant + Bar

Shitet hotel " Grand ", ne Kruje. Cmimi: 1.000.000 euro ...
0m²
Krujë
1,000,000€
Shitet ose Jepet me Qera Ambient Biznesi

Ambienti ndodhet pa shkuar ne Kamez, afer kompleksit sportiv. Objekt...
720m²
Tiranë
290,000€
Shitet Toke 500 m²

Cmimi eshte i diskutueshem.
500m²
Tiranë
30,000,000L
Shitet Ambient Biznesi, 86 m²

 Ambienti eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per klinik...
86m²
Durrës
700€/m2
Jepet me Qera Ambient Biznesi, tek Brryli

Ambienti ndodhet prane Bar-Kafe Santa Maria. Ambienti eshte i persht...
20m²
Tiranë
200€/muaj
Jepet me Qera Dyqan, tek Tregu Elektrik

Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambienti ka e...
160m²
Tiranë
800€/muaj
Shitet apartament 2+1

Apartamenti eshte i kompletuar.
127m²
Tiranë
110,000€
2+1
Jepet me Qera Apartament 4+1

Apartamenti ndodhet ne lagjen Ali Demi,afer depove te ujit.   ...
115m²
Tiranë
18,000L/muaj
4+1
Shitet Objekt i gatshem per Biznes, ne Shijak

Objekti ka nje siperfaqe prej 1200 m2, nga kjo 600 m2 jane magazina +dyq...
1200m²
Shijak
60,000€
Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Sadik Petrela

  Apartament  eshte me punime cilesor, parket laminat, &nb...
93.6m²
Tiranë
74,300€
2+1
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te njiheni me disa teknika te shkelqyer per intervistat e punes?
Nese doni te keni sukses ne nje interviste dhe te fitoni nje vend pune qe ju intereson, ja se cduhet te beni...
Si krijoni moral te forte tek punonjesit tuaj?
Morali eshte shume i rendesishem ne ambjentin e punes, efektet e tij shfaqen ne cilesine dhe te ardhurat e nje kompanie, ja disa keshilla se si te krijoni moral te larte e te forte...
Si te terhiqni konsumatore nepermjet promocioneve?
Konsumatoret terhiqen shume nga promocionet qe organizon nje biznes, ja disa keshilla qe mund te jene te vlefshme per ju...
Si te menaxhoni kostot e blerjes se teknologjise se re?
Ndryshimet teknologjike jane te zakoneshme ne kompanite e medha edhe pse keto duhet te jene te menduara mire, me poshte jane disa keshilla qe mund te jene shume te vlefshme per ju...
Si te gjeni kliente per kompanine tuaj "BPB"?
Nese sapo keni hapur nje kompani BPB (biznes per biznes), ja disa strategji qe mund tju ndihmojne te fitoni sa me shume kliente...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
DURRES TRUALL
1212270143

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert