Vendndodhja
Tipi i prones
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Shitet truall te Rrota e Kuqe, ne Durres 200€
 
0
0

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 27/12/2012
Pozicioni Gjeografik: Durrës
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Troje
Siperfaqja: 500m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6921 52998

Trualli ka sip 500 m/2.

Trualli eshte me  hipoteke dhe leje ndertimi per 3 kate,objekt ne fazen e vogel.Cmimi 200 euro m/2 Nr kontakti 

Të Sponsorizuara


Dev InfShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
DURRES TRUALL
1212270143


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu