Vendndodhja
Tipi i prones
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Shitet Truall (plazhi hekuriudha) 25,000€
 
0
0

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 28/12/2012
Pozicioni Gjeografik: Durrës
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Troje
Siperfaqja: 216m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: 0692336889

Me tapi dhe hipoteke

 

shitet truall 216 m2 me tapi dhe hipotek trualli ndodhet ruges ish frigoriferit 150m larg shinave cmimi 1150 euro/m2 cel 0692336889
 
 
Të Sponsorizuara


Dev Inf





Katalogu


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
TRUALL
1212280022






Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu