Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Shitet Truall (plazhi hekuriudha)
 
0
0
Me tapi dhe hipoteke
Tiparet:
Cmimi: 25,000€
Data e Regjistrimit : 28/12/2012
Vendodhja: Durrës
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Troje
Siperfaqja: 216m²
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: 0692336889

 

shitet truall 216 m2 me tapi dhe hipotek trualli ndodhet ruges ish frigoriferit 150m larg shinave cmimi 1150 euro/m2 cel 0692336889
 
 

NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet

150 m nga hyrja e Kopshtit Zoologjik Tiranë ofrohen për shitje...
70m²
Tiranë
900€/m2
1+1
Shitet toke ne Mezeze te Tiranes

Ne Mezez te Tiranes, shitet toke, me sip. 4.080m2. Cmimi: 204.000 eu...
4080m²
Tiranë
204,000€
Shitet Hotel + Restorant + Bar

Shitet hotel " Grand ", ne Kruje. Cmimi: 1.000.000 euro ...
0m²
Krujë
1,000,000€
Shitet Apartament, 110 m2, Kati 8

3 dhoma gjumi+ kuzhina me vete dhe dhome ndenjeje, 1 tualet + depo, me h...
110m²
Tiranë
89,000€
3+1
Shitet Dyqan, 160 m²

Dyqani eshte me sistem kondicionim aspirim. Tavani  eshte i...
160m²
Tiranë
150,000€
Shitet ose Jepet me Qera Ambient Biznesi

Ambienti ndodhet pa shkuar ne Kamez, afer kompleksit sportiv. Objekt...
720m²
Tiranë
290,000€
Shitet Ambient Biznesi, 86 m²

 Ambienti eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per klinik...
86m²
Durrës
700€/m2
Shitet Toke 500 m²

Cmimi eshte i diskutueshem.
500m²
Tiranë
30,000,000L
Shitet apartament 2+1

Apartamenti eshte i kompletuar.
127m²
Tiranë
110,000€
2+1
Shitet Objekt i gatshem per Biznes, ne Shijak

Objekti ka nje siperfaqe prej 1200 m2, nga kjo 600 m2 jane magazina +dyq...
1200m²
Shijak
60,000€
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te jeni kompani mediatike?
Ju keni filluar një biznes të ri. Ju keni një produkt të shkëlqyer dhe ju keni kuptuar se kush duhet ta blejë. Tani jeni gati për shitje dhe për konsumatorë. Ky është momenti kur vendosni për ekzekuti
Si te jeni te suksesshem ne biznesin e vogel?
Biznesi i vogel konsiderohet prej shume eksperteve si berthama e cdo tregu, ja disa keshilla se si mund te keni sukses ne biznesin e vogel...
Si te krijoni nje plan marketingu per keshillues financiar?
Keshilluesi financiar eshte nje person ose ne disa raste edhe nje biznes i specializuar ne keshillimin per sa i perket ceshtjeve financiare, ja disa elemente qe duhet te keni parasysh kur krijoni nje
Si te ndertosh nje biznes te sukseshem?
Të ndërtosh një kompani të suksesshme nuk është e vështirë, pasi gjithçka që duhet ditur për të arritur këtë është zbuluar dhe bërë e njohur. Gjithçka që u kërkohet biznesmenëve apo drejtuesve të komp
Si te analizosh ne menyre objektive Biznesin
Ky eshte nje artikull per berjen e analizez objektive biznesit
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
TRUALL
1212280022

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb