0 0
 
Ky artikull ka skaduar!
Shitet Truall (plazhi hekuriudha) 25.000€
Tiparet:
Data e Regjistrimit : 28/12/2012
Pozicioni Gjeografik: Durrës
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Troje
Siperfaqja: 216m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: 0692336889

Me tapi dhe hipoteke

 

shitet truall 216 m2 me tapi dhe hipotek trualli ndodhet ruges ish frigoriferit 150m larg shinave cmimi 1150 euro/m2 cel 0692336889
 
 
Të Sponsorizuara

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
TRUALL
1212280022


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300