Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Ky artikull ka skaduar!
Rr. e "Kavajes", apartament 3+1 per shitje
 
0
0
Shitet apartament 3+1, ne rrugen e Kavajes.
Tiparet:
Cmimi: 105.000€
Data e Regjistrimit : 19/02/2013
Vendndodhja: Tiranë
Tipi i Transaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 136m²
Nr i dhomave: 3+1
Agjencia: Homeplus Real Estate

 

Shitet apartament, ne Rr. E Kavajes,  prane Globe ne Tirane, sip. 136 m2, kati V, 3+1+2 banjo+1 ballkon, ndertim i ri, me ashensor, a pamobiluar, punime cilesore. Me hipoteke ne karabina. Na kontaktoni per te vizituar pronen.

 

Cmimi 105.000 euro i negociushem.

www.homeplus.al


Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Irfan Tomini

Cmimi eshte i diskutueshem.
80m²
Selite
60.000€
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të mprihni shpejt një thikë pa përdorur smerilues?
Shihni videon më poshtë...
Si të lajmë më mirë dyshemenë
Pa dyshim qe larja e dyshemesë është një prej detyrave me pak te dëshiruara për amvisat, ndërkohë qe nuk janë te rralla rastet kur pas larjes, te mos mbetemi te kënaqur me atë qe kemi bere.
Si te pastroni njollat nga librat?
Librarinë shtëpiake, sidomos nëse është e vendosur në rafte të hapura, duhet ta pastroni rregullisht nga pluhuri
Si të tregojmë kujdesin e duhur për këto 5 bimë delikate?
Pesë bimë të mrekullueshme që mund të zbukuojnë ambientin e shtëpisë tuaj. Ja si të kujdesemi për to.
Si te zgjedhesh ngjyren e duhur per cdo ambjent?
Zgjedhja e ngjyrave te sendeve te vecanta, mobiljeve, pelhurave dhe mureve te shtepise dhe ambjenteve te tjera nuk eshte aq e parendesishem sa duket per shkak se cdo tonalitet mund te ndikoje, ne perp
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Homeplus Albania
ikub #:
1302190185

Reklame
Abissnet


Reklame
inTV


Reklame
Univers Promotions