Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Shitet apartament ne Lagjen Sul Papri, Elbasan
 
0
0
Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te, pa ashensor.
Tiparet:
Cmimi: 47,000,000L
Data e Regjistrimit : 28/03/2013
Vendodhja: Elbasan
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 100m²
Nr i dhomave: 2+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6952 46397 / 6923 43652

Apartamenti ka kuzhine te kompletuar me 3 dhoma, 1 banjo, tarrace, ballkon, e restauruar. 


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet

150 m nga hyrja e Kopshtit Zoologjik Tiranë ofrohen për shitje...
70m²
Tiranë
900€/m2
1+1
Shitet ose Jepet me Qera Ambient Biznesi

Ambienti ndodhet pa shkuar ne Kamez, afer kompleksit sportiv. Objekt...
720m²
Tiranë
290,000€
Shitet Ambient Biznesi, 86 m²

 Ambienti eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per klinik...
86m²
Durrës
700€/m2
Shitet Toke 500 m²

Cmimi eshte i diskutueshem.
500m²
Tiranë
30,000,000L
Jepet me Qera Ambient Biznesi, tek Brryli

Ambienti ndodhet prane Bar-Kafe Santa Maria. Ambienti eshte i persht...
20m²
Tiranë
200€/muaj
Jepet me Qera Dyqan, tek Tregu Elektrik

Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambienti ka e...
160m²
Tiranë
800€/muaj
Shitet apartament 2+1

Apartamenti eshte i kompletuar.
127m²
Tiranë
110,000€
2+1
Jepet me qera Apartament 1+1+ BLK, te Rr. Mihal Grameno

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile, eshte i kompletuar, me ...
55m²
Tiranë
22,000L/muaj
1+1
Shitet Apartament 2+1+BLK, ne Yzberisht

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te.  Cmimi eshte i diskutueshe...
105m²
Tiranë
43,000€
2+1
Jepet me Qera Apartament 4+1

Apartamenti ndodhet ne lagjen Ali Demi,afer depove te ujit.   ...
115m²
Tiranë
18,000L/muaj
4+1
Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Sadik Petrela

  Apartament  eshte me punime cilesor, parket laminat, &nb...
93.6m²
Tiranë
74,300€
2+1
Shitet Objekt i gatshem per Biznes, ne Shijak

Objekti ka nje siperfaqe prej 1200 m2, nga kjo 600 m2 jane magazina +dyq...
1200m²
Shijak
60,000€
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te njiheni me kualifikimet e nevojeshme per nje analist marketingu?
Nese jeni te interesuar per nje kariere te tille atehere me poshte jane te renditura disa elemente qe do tu jepnin mundesine te ishit shume te suksesshem ne kete fushe...
Si te komunikoni me koleget dhe klientet tuaj?
Komunikimi ne cfaredo lloj organizate eshte shume i rendesishem dhe duhet ta keni parasysh kete, ja disa keshilla se si mund te komunikoni me koleget dhe klientet tuaj...
Si te masni performancen e punonjesve te nje laboratori?
Punonjesit e nje laboratori jane profesioniste ne nje fushe te caktuar, ja si mund te perllogarisni dhe vleresoni paraqitjen e tyre ne pune....
Si te njiheni me avantazhet qe keni pas nje analize te tregut?
Duhet te dini se nja analiza e tregut ju jep shume avantazhe, dhe disa prej tyre jane te renditura me poshte, nese doni ti perfitoni keto te fundit, eshte mire qe te njiheni me to...
Si te njiheni me disa aftesi te specialisteve te burimeve njerezore?
Per te ruajtur mardhenie te mira dhe te forta ne ambjentin e punes duhen disa specialiste qe bejne pjese ne departamentin e burimeve njerezore dhe qe duhet te kene aftesite e meposhteme...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1303280138

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan