Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Jap me qera
 
0
0
jap me qera lokal pran shkolles ismail qemali
Tiparet:
Cmimi: 100,000L/muaj
Data e Regjistrimit : 29/03/2013
Vendodhja: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Jap me qira
Tipi i Prones: Dyqane
Siperfaqja: 70m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti:

Jap me qera lokal pran shkolles Ismail Qemali investim bashkohor i ber ne janar te 2013 biznes ne funksion momentalisht. Cmimi 1 Milion Lek. Nr cel 0665699111.


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2

Objekti ndodhet ne aksin nacional Fushe Kruje - Kamez, 500m nga rruga kr...
4000m²
58,000€
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2

Shtepai eshte 3 kateshe, ku kati i trete eshte ne perfundim. Shtepia k...
2000m²
86,000€
e papercaktuar
e papercaktuar
Foto Galeri
Jepet me qera Vile 3 kateshe

Vila ndodhet ne rrugen "Sadik Petrela", prane bar Venue, perbe...
400m²
750€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Apartament 1+1+Garazh tek Nobis

Rr. "Sami Frasheri", afer kompleksit Nobis, shitet apartment 1...
65m²
150,000€
Tiranë
1+1
Foto Galeri
Shitet Apartament 2+1 + aneks

Apartamenti ndodhet ne Katin e 1-re te nje pallati ekzistues, 98 m2, me ...
98m²
120,000€
Tiranë
2+1
Foto Galeri
Jepet me qera Apartament 2+1+A+BLK, 109 m²

  Apartamenti 2+1+A+BLK, me siperfaqe 109 m², ndodhet ne k...
109m²
600€/muaj
Qarku Tirane
2+1
Shitet Apartament 2+1+BLK

Apartamenti ndodhet ne Rr.Besim Alla. Apartamenti eshte me hipoteke....
93m²
45,000€
Tiranë
2+1
Shitet Apartament 2+1+A+BLK, 130 m²

Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt.   2 banj...
130m²
1,150€/m2
Tiranë
2+1
Jepet me qera apartament 3+1+A+BLK, 150 m²

   Apartamenti ndodhet buze ruges Margarita Tutulani ka ko...
150m²
300€/muaj
Qarku Tirane
3+1
Jepet me qera ambient vetem per zyra, 2000 m²

Jepet me qera ambient 5 katesh 2000 m² ndertim Oborri 500 m&sup...
2000m²
10,000€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te gjeni nje konsulent shitjesh per biznesin tuaj?
Konsulenti i shitjeve eshte nje person qe ka per pergjegjesi primare te kujdeset per shitjen e produkteve dhe menaxhimin e kerkesave te klienteve, ja disa keshilla te vlefshme...
Si te implementoni nje pyetesor per konsumatoret?
Nese doni qe te merrni informacione te rendesishme rreth asaj qe mendojne konsumatoret tuaj, atehere mund te vini ne pune nje pyetesor, me poshte renditen disa hapa qe mund te jene te vlefshme per ju.
Si te njihni disa menyra per te permiresuar produktivitetin dhe besnikerine?
Nese doni qe punonjesit tuaj te jene sa me te lidhur dhe sa me produktive me kompanine tuaj, atehere ka disa hapa qe ju mund te ndermerrni, disa prej ketyre hapave renditen me poshte...
Si te krijoni njohje te reja nepermjet marketingut?
Njohjet e reja jane te rendesishme per nje biznes, ja disa keshilla qe mund tu hyjne ne pune lidhur me kete teme jo pak te rendesishme...
Si te shkruash nje Permbledhje Ekzekutive?
Nje permbledhje ekzekutive sherben sin je Cover letter per planin e biznesit. Ashtu si rendesia e nje cover letter zakonisht shperfillet edhe permbledhja ekzekutive pregatitet shpesh sin je dicka e do
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: AndiK
ikub #:
1303290061


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan