Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Shitet truall, ne Korce
 
0
0
Sip. 450m2
Tiparet:
Cmimi: 700€/m2
Data e Regjistrimit : 16/04/2013
Vendodhja: Korçë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Troje
Siperfaqja: 450m²
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 696684242

 Korçe prane Vodafonit, shitet 450m2, truall.

Cmimi: 700 euro/m2

Celular:  +355 696684242


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet

150 m nga hyrja e Kopshtit Zoologjik Tiranë ofrohen për shitje...
70m²
Tiranë
900€/m2
1+1
Shitet ose Jepet me Qera Ambient Biznesi

Ambienti ndodhet pa shkuar ne Kamez, afer kompleksit sportiv. Objekt...
720m²
Tiranë
290,000€
Shitet Ambient Biznesi, 86 m²

 Ambienti eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per klinik...
86m²
Durrës
700€/m2
Jepet me Qera Ambient Biznesi, tek Brryli

Ambienti ndodhet prane Bar-Kafe Santa Maria. Ambienti eshte i persht...
20m²
Tiranë
200€/muaj
Shitet Toke 500 m²

Cmimi eshte i diskutueshem.
500m²
Tiranë
30,000,000L
Jepet me Qera Dyqan, tek Tregu Elektrik

Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambienti ka e...
160m²
Tiranë
800€/muaj
Shitet apartament 2+1

Apartamenti eshte i kompletuar.
127m²
Tiranë
110,000€
2+1
Jepet me Qera Apartament 4+1

Apartamenti ndodhet ne lagjen Ali Demi,afer depove te ujit.   ...
115m²
Tiranë
18,000L/muaj
4+1
Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Sadik Petrela

  Apartament  eshte me punime cilesor, parket laminat, &nb...
93.6m²
Tiranë
74,300€
2+1
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te "shisni" keshilla financiare?
Nje nga lukset e te pasurit nje diplome te mire eshte se ju mund te "shisni" keshillat dhe eksperiencen tuaj, ja si mund ta beni kete...
Si te shkruani nje propozim biznesi?
Nese keni nje ide te mire per nje biznes te perbashket, mund te ndiqni keto keshilla te thjeshta per te shkruar nje propozim per kete ceshtje...
Si te njiheni me disa kariera argetuese qe mund te zgjidhni?
Karjera pervec se duhet te sjelle te ardhura financiare, per disa njerez duhet te jete dhe argetuese, nese beni pjese ne kete kategori me poshte jane disa lloje punesh shume argetuese...
Si te intervistoni personelin qe do te punesoni?
Personeli eshte nje nder pjeset me te rendesishme te nje ndermarrjeje, ja se si mund te intervistoni te interesuarit...
Si te njiheni me procesin prej pese hapash per sa i perket shitjeve?
Klientet duhen rrespektuar nese doni te mbyllni me sukses nje shitje, dhe per kete me poshte eshte i renditur nje plan me pese hapa qe mund te mbyllni me sukses nje shitje...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
TRUALL
1304160073

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert