Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Shitet shtepi private ne Korce
 
0
0
Shtepia eshte ndertim i ri, ne rruge kryesore.
Tiparet:
Cmimi:
Data e Regjistrimit : 16/04/2013
Vendodhja: Korçë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Shtepi
Siperfaqja: 0m²
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6955 69404 / 6728 90349

kati I-re  eshte dyqan.Cmimi i shitjes eshte teper i arsyeshem.


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet

150 m nga hyrja e Kopshtit Zoologjik Tiranë ofrohen për shitje...
70m²
Tiranë
900€/m2
1+1
Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Sadik Petrela

  Apartament  eshte me punime cilesor, parket laminat, &nb...
93.6m²
Tiranë
74,300€
2+1
Shitet Ambient Biznesi, 86 m²

 Ambienti eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per klinik...
86m²
Durrës
700€/m2
Shitet Toke 500 m²

Cmimi eshte i diskutueshem.
500m²
Tiranë
30,000,000L
Shitet ose Jepet me Qera Ambient Biznesi

Ambienti ndodhet pa shkuar ne Kamez, afer kompleksit sportiv. Objekt...
720m²
Tiranë
290,000€
Jepet me Qera Ambient Biznesi, tek Brryli

Ambienti ndodhet prane Bar-Kafe Santa Maria. Ambienti eshte i persht...
20m²
Tiranë
200€/muaj
Jepet me Qera Dyqan, tek Tregu Elektrik

Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambienti ka e...
160m²
Tiranë
800€/muaj
Shitet Apartament 2+1+BLK, ne Yzberisht

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te.  Cmimi eshte i diskutueshe...
105m²
Tiranë
43,000€
2+1
Jepet me qera Apartament 1+1+ BLK, te Rr. Mihal Grameno

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile, eshte i kompletuar, me ...
55m²
Tiranë
22,000L/muaj
1+1
Shitet Objekt i gatshem per Biznes, ne Shijak

Objekti ka nje siperfaqe prej 1200 m2, nga kjo 600 m2 jane magazina +dyq...
1200m²
Shijak
60,000€
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te njiheni me disa teknika te anketimit ne marketing?
Nese doni te merrrni informacione rreth asaj qe kerkojne klientet tuaj, duhet te perdorni anketat, dhe ne menyre qe ti perdorni ato ne sic duhet, mjafton te ndiqni disa teknika te thjeshta...
Si te pergjigjeni ne menyre efektive gjate nje interviste pune?
Ne nje interviste pune eshte e vendit qe te mendoni paraprakisht se cfare do te pergjigjeni ne menyre qe te keni sukses...
Si te njiheni me teknikat me te efektshme te reklamimit?
Teknikat e reklamimit jane te shumta, por disa prej tyre ne menyre te vecante kane nje impakt me te larte tek te tjeret, me poshte jane renditur disa prej ketyre teknikave...
Si te njiheni me politikat e menaxhimit te performances?
Politikat e menaxhimit te performances jane te shumta dhe disa prej tyre jane te rendesishme, me poshte renditen disa tipare te rendesishme te tyret...
Si te beni marketing per nje dyqan fotokopjesh dhe printimi?
Nese keni nje biznes fotokopjesh, pra nje dyqa ku behen fotokopje ja disa ide qe mudn tju ndihndihmojne ne marketing...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
KORCE SHTEPI
1304160110

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert