Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Shitet shtepi private ne Korce
 
0
0
Shtepia eshte ndertim i ri, ne rruge kryesore.
Tiparet:
Cmimi:
Data e Regjistrimit : 16/04/2013
Vendodhja: Korçë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Shtepi
Siperfaqja: 0m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: e papercaktuar
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6955 69404 / 6728 90349

kati I-re  eshte dyqan.Cmimi i shitjes eshte teper i arsyeshem.


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2

Objekti ndodhet ne aksin nacional Fushe Kruje - Kamez, 500m nga rruga kr...
4000m²
Tiranë
58,000€
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2

Shtepai eshte 3 kateshe, ku kati i trete eshte ne perfundim. Shtepia k...
2000m²
86,000€
Jepet me qera Vile 3 kateshe

Vila ndodhet ne rrugen "Sadik Petrela", prane bar Venue, perbe...
400m²
Tiranë
750€/muaj
Shitet Apartament 2+1 + aneks

Apartamenti ndodhet ne Katin e 1-re te nje pallati ekzistues, 98 m2, me ...
98m²
Tiranë
120,000€
2+1
Jepet me qera ambient vetem per zyra, 2000 m²

Jepet me qera ambient 5 katesh 2000 m² ndertim Oborri 500 m&sup...
2000m²
Tiranë
10,000€/muaj
Jepet me qera apartament 3+1+A+BLK, 150 m²

   Apartamenti ndodhet buze ruges Margarita Tutulani ka ko...
150m²
Qarku Tirane
300€/muaj
3+1
Shiten 4 Apartamente 2+1

Apartamentet kane perkatesisht keto siperfaqe: 92 m2 95 m2 1...
Tiranë
880€/m2
2+1
Shitet Ambient Biznesi

  Pervec ketij ambienti shiten edhe 2 ambiente te tjera biznesi...
160m²
Tiranë
3,000€/m2
Jepet me qera Ambient Biznesi, 230 m2

Ambienti eshte i arreduar dhe i pershtatshem per Club Underground ...
230m²
Tiranë
1,500€/muaj
Shitet Apartament 2+1+A+BLK, 130 m²

Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt.   2 banj...
130m²
Tiranë
1,150€/m2
2+1
Shitet Apartament 2+1+BLK

Apartamenti ndodhet ne Rr.Besim Alla. Apartamenti eshte me hipoteke....
93m²
Tiranë
45,000€
2+1
Shiten 3 Toka Bujqesore

Tokat Bujqesore kane perkatesisht keto siperfaqe: 2ha, 5 ha, 45 ha, ...
522000m²
Durrës
3€/m2
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te njiheni me disa nga gjerat qe duhet te beni ne nje interviste?
Nese keni per tu paraqitur ne nje intervesite pune atehere me poshte kemi renditur disa pika te cilat mund tu ndihmojne ne menyre qe intervista te jete sa me e suksesshme per ju...
Si te komunikoni me koleget dhe klientet tuaj?
Komunikimi ne cfaredo lloj organizate eshte shume i rendesishem dhe duhet ta keni parasysh kete, ja disa keshilla se si mund te komunikoni me koleget dhe klientet tuaj...
Si te ndryshoni letren ne nje makine llogaritese miniprinter Sharp?
Nese jeni duke perdorur kete lloj makine llogaritese, duhet te dini se procedura per te ndryshuar rulonin e letres eshte mese e thjeshte...
Si te filloni nje biznes te ri aromaterapie?
Eshte nje lloj praktike shume e kerkuar, ja se cfare keshillash mund tu ndihmojne per te hapur kete biznes ne shtepine tuaj...
Si te njiheni me disa kariera argetuese qe mund te zgjidhni?
Karjera pervec se duhet te sjelle te ardhura financiare, per disa njerez duhet te jete dhe argetuese, nese beni pjese ne kete kategori me poshte jane disa lloje punesh shume argetuese...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
KORCE SHTEPI
1304160110


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Luarasi