Vendndodhja
Tipi i prones
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Shitet Apartament Okazion ne Rr. Elbasanit 90,000€
 
0
0

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 07/06/2013
Pozicioni Gjeografik: Shqiperi
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 69m²
Viti i ndertimit: 2002
Nr i dhomave: 1+1
Agjencia: RE/MAX Unlimited
Inf. Kontakti: 0674045555
Kati: 4
Nr. dhoma gjumi: 1
Nr. dhoma ndejtje: 1
Nr. banjo: 1
Nr. ballkone: 1

Apartament 1+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne rrugen e Elbasanit. Orjentim mjaft i mire Jug Lindje Disponon Hipoteke

Apartament 1+1, 69 m2 ne per shitje prane Ambasades Amerikane ne rrugen e Elbasanit. Orjentim mjaft i mire Jug Lindje. Organizim shume i mire i ambienteve te brendshme. Zona teper e preferueshme per sigurine dhe faktin qe ndodhet shume prane Parkut Kombetare te Tiranes
Disponon Hipoteke

Të Sponsorizuara


Dev InfShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: REMAX Unlimited
ikub #:
1306070096


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu