Shitet Apartament Okazion ne Rr. Elbasanit
ikub#: 1306070096
90.000 EUR
Shitje
69 m²
Shqiperi
Tualete: 1, Viti i ndertimit: 2002,

Apartament 1+1, 69 m2 ne per shitje prane Ambasades Amerikane ne rrugen e Elbasanit. Orjentim mjaft i mire Jug Lindje. Organizim shume i mire i ambienteve te brendshme. Zona teper e preferueshme per sigurine dhe faktin qe ndodhet shume prane Parkut Kombetare te Tiranes
Disponon Hipoteke
loading...
NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
i diskutueshem
Rr. Elbasanit
NJOFTIMET E FUNDIT
270€/m2
70m²
Kopshti Zoologjik
2+1
20.000L/muaj
80m²
Durrës
2+1
40.000€
32m²
Shkodër
72.000€
82m²
21 Dhjetori
2+1
265€/muaj
65m²
Fushat e Dinamos
2+1
44.000€
83m²
Fresku
1+1
2.500€/m2
108m²
Liqeni i Thate
2+1
43.000€
70m²
Fresku
1+1
450€/muaj
80m²
Ish Blloku
1+1
<
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 1+1 OKAZION
Postuar nga: REMAX Unlimited
ikub #:
1306070096
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved