Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Shitet Apartament Okazion ne Rr. Elbasanit
 
0
0
Apartament 1+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne rrugen e Elbasanit. Orjentim mjaft i mire Jug Lindje Disponon Hipoteke
Tiparet:
Cmimi: 90,000€
Data e Regjistrimit : 07/06/2013
Vendodhja: Shqiperi
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 69m²
Viti i ndertimit: 2002
Nr i dhomave: 1+1
Agjencia: RE/MAX Unlimited
Inf. Kontakti: 0674045555
Kati: 4
Nr. dhoma gjumi: 1
Nr. dhomave te ndenjes: 1
Nr. banjove: 1
Nr. ballkoneve: 1

Apartament 1+1, 69 m2 ne per shitje prane Ambasades Amerikane ne rrugen e Elbasanit. Orjentim mjaft i mire Jug Lindje. Organizim shume i mire i ambienteve te brendshme. Zona teper e preferueshme per sigurine dhe faktin qe ndodhet shume prane Parkut Kombetare te Tiranes
Disponon Hipoteke


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Jepet me qera Vile 3 kateshe

Vila ndodhet ne rrugen "Sadik Petrela", prane bar Venue, perbe...
400m²
750€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2

Shtepai eshte 3 kateshe, ku kati i trete eshte ne perfundim. Shtepia k...
2000m²
86,000€
e papercaktuar
e papercaktuar
Foto Galeri
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2

Objekti ndodhet ne aksin nacional Fushe Kruje - Kamez, 500m nga rruga kr...
4000m²
58,000€
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Apartament 1+1+Garazh tek Nobis

Rr. "Sami Frasheri", afer kompleksit Nobis, shitet apartment 1...
65m²
150,000€
Tiranë
1+1
Foto Galeri
Jepet me qera ambient vetem per zyra, 2000 m²

Jepet me qera ambient 5 katesh 2000 m² ndertim Oborri 500 m&sup...
2000m²
10,000€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Jepet me qera apartament 3+1+A+BLK, 150 m²

   Apartamenti ndodhet buze ruges Margarita Tutulani ka ko...
150m²
300€/muaj
Qarku Tirane
3+1
Shitet Apartament 2+1 + aneks

Apartamenti ndodhet ne Katin e 1-re te nje pallati ekzistues, 98 m2, me ...
98m²
120,000€
Tiranë
2+1
Foto Galeri
Jepet me qera Ambient Biznesi, 230 m2

Ambienti eshte i arreduar dhe i pershtatshem per Club Underground ...
230m²
1,500€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Jepet me qera Apartament 2+1+A+BLK, 109 m²

  Apartamenti 2+1+A+BLK, me siperfaqe 109 m², ndodhet ne k...
109m²
600€/muaj
Qarku Tirane
2+1
Shitet Apartament 2+1+A+BLK, 130 m²

Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt.   2 banj...
130m²
1,150€/m2
Tiranë
2+1
Shitet Apartament 2+1+BLK

Apartamenti ndodhet ne Rr.Besim Alla. Apartamenti eshte me hipoteke....
93m²
45,000€
Tiranë
2+1
Shiten 3 Toka Bujqesore

Tokat Bujqesore kane perkatesisht keto siperfaqe: 2ha, 5 ha, 45 ha, ...
522000m²
3€/m2
Durrës
e papercaktuar
Shitet Ambient Biznesi

  Pervec ketij ambienti shiten edhe 2 ambiente te tjera biznesi...
160m²
3,000€/m2
Tiranë
e papercaktuar
Shiten 4 Apartamente 2+1

Apartamentet kane perkatesisht keto siperfaqe: 92 m2 95 m2 1...
880€/m2
Tiranë
2+1
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te shkruani historine tuaj te punesimit?
Nese jeni duke aplikuar per nje pune te re, eshte ne avantazhin tuaj te shkruani nje histori tuajen te punesimeve te mepareshme, ja disa keshilla...
Si te shkruani nje leter mohimi per nje aplikant pune?
Normalisht ata persona qe nuk jane te perzgjedhur per nje vend pune duhet te informohen per kete, ja disa keshilla se si mund te shkruani nje leter qe ka kete teme...
Si te diskutoni reth rolit te teknologjise ne biznes?
Teknologjia ne nje biznes ne shuma raste mund te beje diferencen, me poshte ju japim disa keshilla se si mund te beni nje diskutim lidhur me benefitet e kesaj te fundit...
Si te kuptoni pse lidershipi eshte i nevojshem ne biznesin e vogel?
Edhe nje biznes i vogel ka nevoje per nje lider te mire, pasi keto biznese hasin ne shume problematika, me poshte jane te listuara disa arsye se si dhe pse duhet nje lider i mire...
Si krijoni moral te forte tek punonjesit tuaj?
Morali eshte shume i rendesishem ne ambjentin e punes, efektet e tij shfaqen ne cilesine dhe te ardhurat e nje kompanie, ja disa keshilla se si te krijoni moral te larte e te forte...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: REMAX Unlimited
ikub #:
1306070096


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan