0 0
 
Ky artikull ka skaduar!
Shitet apartament 1+1, tek kompleksi Giardino, Durres, Golem 43.000€
  • http://www.ikub.al/cache/images/a6/a62a07cf-c2bd-480e-b5e4-75d7086dd19b-295-300-1-111111.jpg

    1

  • http://www.ikub.al/cache/images/31/31fb52cb-b831-431b-a711-5811b4c70c77-295-300-1-111111.jpg

    2

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 04/07/2013
Pozicioni Gjeografik: Qarku Durrës
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 66m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: 1+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6720 03501
Personi i kontaktit: Feliksi
Kati: 4
Nr. dhoma gjumi: 1
Nr. dhoma ndejtje: 1

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 66m2, kati i 4.

Të Sponsorizuara
Shitet truall 450m2 - 700€/m2,
Korçë

Shitet ose jepet me qera kompleksi me siperfaqe 2500m2 -
Qarku Durrës

Tirane, shitet Are 500 m2 - 1.500.000L,
Tiranë

Shitet Hotel “GRAND”, Kruje - 1.000.000€,
Krujë

5 Njesi Biznesi Kryemedhenj Kavaje - 103.000€,
Kavajë

Zyra & Magazine Xhafzotaj – Durres - 1.450.000€,
e papercaktuar

Ndertese 3 Kateshe Babrru – Tirane E RE - 350.000€,
Qarku Tiranë

Shiten 2 Njesi Plazh – Durres - 96.000€,
e papercaktuar

Shitet Njesi 606 m2 dhe Bodrum 606 m2 ne Kavaje - 620.000€,
Kavajë

Shitet ambient biznesi, me sip. 185m2 Kucove - 45.000€,
Kuçovë

Shitet ambient biznesi, me sip. 117m2 Kukes - 170.000€,
Kukës

Njesi Biznesi Apollonia - Durres - 75.000€,
Qarku DurrësMyIkub

Katalogu


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Odeta
ikub #:
1307040011


Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300