Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Shitet apartament 1+1, tek kompleksi Giardino, Durres, Golem
 
0
0
Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 66m2, kati i 4.
Tiparet:
Cmimi: 43,000€
Data e Regjistrimit : 04/07/2013
Vendodhja: Qarku Durres
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 66m²
Nr i dhomave: 1+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6720 03501
Personi i kontaktit: Feliksi
Kati: 4
Nr. dhoma gjumi: 1
Nr. dhomave te ndenjes: 1


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet

150 m nga hyrja e Kopshtit Zoologjik Tiranë ofrohen për shitje...
70m²
Tiranë
900€/m2
1+1
Shitet toke ne Mezeze te Tiranes

Ne Mezez te Tiranes, shitet toke, me sip. 4.080m2. Cmimi: 204.000 eu...
4080m²
Tiranë
204,000€
Shitet Hotel + Restorant + Bar

Shitet hotel " Grand ", ne Kruje. Cmimi: 1.000.000 euro ...
0m²
Krujë
1,000,000€
Shitet ose Jepet me Qera Ambient Biznesi

Ambienti ndodhet pa shkuar ne Kamez, afer kompleksit sportiv. Objekt...
720m²
Tiranë
290,000€
Shitet Toke 500 m²

Cmimi eshte i diskutueshem.
500m²
Tiranë
30,000,000L
Shitet Ambient Biznesi, 86 m²

 Ambienti eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per klinik...
86m²
Durrës
700€/m2
Jepet me Qera Ambient Biznesi, tek Brryli

Ambienti ndodhet prane Bar-Kafe Santa Maria. Ambienti eshte i persht...
20m²
Tiranë
200€/muaj
Jepet me Qera Dyqan, tek Tregu Elektrik

Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambienti ka e...
160m²
Tiranë
800€/muaj
Shitet apartament 2+1

Apartamenti eshte i kompletuar.
127m²
Tiranë
110,000€
2+1
Jepet me Qera Apartament 4+1

Apartamenti ndodhet ne lagjen Ali Demi,afer depove te ujit.   ...
115m²
Tiranë
18,000L/muaj
4+1
Shitet Objekt i gatshem per Biznes, ne Shijak

Objekti ka nje siperfaqe prej 1200 m2, nga kjo 600 m2 jane magazina +dyq...
1200m²
Shijak
60,000€
Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Sadik Petrela

  Apartament  eshte me punime cilesor, parket laminat, &nb...
93.6m²
Tiranë
74,300€
2+1
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te njiheni me "marrdhenien" mes buxhetit dhe strategjise?
Duhet te dini se mes nje strategjie te cfaredo lloji ne biznes dhe nje buxheti ka nje marrdhenie shume te ngushte, pasi varesi e njeres nga tjetra eshte shume e madhe, me poshte jane te renditura disa
Si te krijoni falas nje plan biznesi?
Nese nuk keni idene se si mund te perpilohet nje plan biznesi, mund ta beni nje te tille falas, pasi disa kompani mund tu kerkojne pagese, mund te ndiqni keto keshilla...
Si te njiheni me procesin e zhvillimit te intervistes se punesimit?
Intervista e punesimit eshte hapi i pare i rendesishem per te kerkuar nje vend pune, me poshte jane disa elemente se si mund ta kuptoni kete proces...
Si te shisni vepra arti ne internet?
Nese jeni nje artist i cili nuk eshte i intersuar per te publikuar veprat e tij neper galeri te ndryshme , ja se si mund te veproni ne menyre qe te shisni artin tuaj online...
Si te filloni nje biznes prej "mbajtesi neutral" online?
Nese doni te ofroni sherbimin tuaj si nje person i pales se trete ne marreveshjet e biznesit, dhe jeni te interesuar per ta bere kete online, ja disa hapa qe mund tju ndihmojne...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Odeta
ikub #:
1307040011

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert